Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

JoomSport - tenisové turnaje

18. kvě 2020 12:16 #142419
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
To je otázka.

Pokud tedy jste si prohlédl komponentu Tournament na www.attour.cz a nevyhovuje Vám a rozhodl jste se pro Joomsport,za sebe vidím několik otzek na které by jste si měl odpovědět především Vy:

- budu mít čas naplnit všechny proměnné, turnaje, pravidla, místa utkání...?
- udělá tohle za mě firma co mi to nainstaluje? - Rozhodně NE, maximálně Vám tam nainstalují demo data.
- mám všechny data připravené? (názvy turnajů, popis, fotky, pravidla, maximální počet přihlášených, ....)
- poběží původní web bez změny nebo tyhle úpravy chci provádět na živém webu?
- instalace od výrobce znamená že nemohu pak dělat úpravy nebo se nějak jinak liší od zakoupení plné verze (cena kolem 500 Euro)?


Pokud bych já do toho šel, tak bych počítal s tím, že si vytvořím testovací doménu a na ní si to nejprve připravím. Přípravné práce (vzhledem k času kolik do toho chci dát každý den) můžou trvat také 1-2 měsíce.

Když dám přístup k webu společnosti která prodává joomsport a ona mi to tam nainstaluje dokážu potom sám pracovat a dělat turnaje a ligy?


Pokud bych já měl někde platit každý měsíc cca 15 EURO za něco co nevím jestli mi přináší peníze, tak bych chtěl přístup do demo verze (do administrace) a vyzkoušel si vytvořit jeden turnaj, nastavit, přihlásit několik účastníků a provést zápasy. Abych viděl jak mi to jde a jestli to není zbytečný moloch co mi práci spíše ztíží.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

18. kvě 2020 12:31 #142420
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Ne, ta používá naši komponentu Tournament, ale vzhledem k tomu, že administrace je asi 300% složitější než joomsport, tak na nakonec si myslím, že ji nevyužijete.

Vývoj probíhal přímo na míru zákazníkovi, který pořádá open tenisové turnaje (například na GDPR utratil desítky tisíc, chodí mu tam herci a známé osobnosti a ne všichni souhlasí aby se natáčelo video jak hrají).

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

18. kvě 2020 13:03 #142421
Odpověď od Honza85
Začátečník
Ten TOURNAMENT se dá někde stáhnou nebo koupit a nainstalovat na web.... Je někde konkrétne popsán co všechno umí...

18. kvě 2020 13:44 #142422
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Jo, byl k dispozici na webu www.easyjoomla.org , než se tento eshop vypnul.
Místo něj jsem spustil nový eshop - www.minijoomla.org , kde zatím zařazený není.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

18. kvě 2020 13:48 #142423
Odpověď od Honza85
Začátečník
Takže není k mání? Co to znamená pro mě? Víte o něčem co by se hodilo na můj web?

18. kvě 2020 13:53 #142424
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
No aktuálně bych použil ten Joomsport, bohužel Vám nyní neposkytnu lepší radu. Vy nepotřebujete tak náročný program jako Tournament je, věřte mi :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum