Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

JoomSport - tenisové turnaje

20. kvě 2020 19:03 #142440
Odpověď od Bong
Moderátor

Honza85 napsal: Může joomsport fungovat na mém webu kamosi-sportliga.sk (musí se předělávat celý web nebo jen něco doladit? ) vůbec nevím jak dál 😁

Může tam fungovat, vždyť ho tam máte nainstalovaný, jak píšete. Je už na vás, jak si vytvoříte menu, kde si zobrazíte moduly, jaká zadáte data,... Jedná se o komponentu pro Joomla a podle toho se s ní pracuje: podobně, nebo stejně, jako s každou jinou.

Hlavně, když pokládáte otázku, musí být tato konkrétní. Z "vůbec nevím jak dál" se opravdu nedá poznat, jestli vám rozšíření nefunguje, nebo něco nejde udělat, nebo s ním neumíte pracovat...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. kvě 2020 20:20 - 20. kvě 2020 20:21 #142443
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Vymyslet
- jak co má fungovat
- kde budou moduly
- jak se stávajícím obsahem
- jak zakomponovat novou aplikaci do stávajícího obsahu
- jak nahradit původní články novým obsahem z nové aplikace (zda-li vůbec)
- jak naplnit obsah

je práce NE pro programátora, ale aspoň u nás je to práce projektového managera (tedy mě), protože konečný zákazník vůbec nemá představu co chce, jen to prostě chce a programátor zase nebude programovat, dokud neví co (i když se mylně administrátor - klikač a instalátor Joomly, většinou prohlašuje za Taky Programátora).

U Vás Honzo to nyní je bohužel na Vás. No a pokud nevíte, tak si někoho takového budete muset objednat.

Nebo to vůbec nekoresponduje s tím co chcete a pak je Váš dotaz tak vágní/nejasný, že asi není možné na něj odpovídat :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

21. kvě 2020 10:40 #142444
Odpověď od Honza85
Začátečník
Jeden pán mi koukál na stránky a přej mám to špatně nastavený seo-servis.cz/source-zdrojovy-kod/14323042 přej se to neukazuje na různých vyhledáváncich.. Můžete mi prosím poslať kontakt na vás?

21. kvě 2020 10:47 #142445
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Kontakty na lidi z diskuse najdete po kliknutí na jeho jméno (pokud má vyplněný profil).

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

22. kvě 2020 10:23 #142449
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Joomsport pro sport tennis umí jen dva výstupy a to ve formě view pro položku menu (nevhodné pokud chcete výsledky umístit jako modul do pravého sloupce nebo pod již existující položku menu s výpisem článků:

- výsledkový pavouk
- seznam hráčů s počtem odehraných zápasů

Pro tennis v té formě jak požadujete je to tedy nevhodná aplikace, jedině, že by to někdo přeprogramoval a vytvořil Vám modul, ve kterém se načítá tabulka s výsledky. A ty výsledky by teprve musel taky naprogramovat.

Na Vašem webu je to tedy jen použitelné pro zobrazení výsledkového pavouka pod položkou Tennis/Prešov, který bude vypadat takto:
demo.joomsport.com/index.php/joomsport-v...s-championships-2019

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

25. kvě 2020 13:17 #142471
Odpověď od Honza85
Začátečník
Dobrý den, rozesilam hromadné email a po odeslání mi přijdou takové zprávy?
Přílohy:

Powered by Fórum