Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Reference

02. dub 2020 20:49 #142033
Reference od Majky
Nováček
Dobrý večer. Môžem Vás poprosiť o informáciu aký modul alebo akým spôsobom na stránku vytvoriť referencie zákazníkou, tak aby sa formou slide posúvali. Hľadal som ale neviem čo použiť. Ďakujem.

03. dub 2020 00:03 #142038
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Opravdu ten dotaz nechcete upřesnit. trváte na odpovědi aniž kdo ví o čem mluvíte? :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

03. dub 2020 01:21 #142040
Odpověď od Majky
Nováček
Potrebujem niečo, nejaký modul alebo komponent pomocou ktorého dokážem zobrazovať referencie od zákazníkov, ktorý mi referenicie posilajú na mail na základe zaslaného dotazníka, ktorý ja potom prehodím do niečoho a to mi bude behať na spodu stránky tak aby to ostatný vidli.

03. dub 2020 03:02 #142042
Odpověď od Cony
Moderátor
Pořád hodně široký pojem. Projděte si JED, hledejte něco jako content slider, určitě něco naleznete. Pokud máte kupovanou šablonu, projděte její dokumentaci a demo, často nějaký slider bývá součástí komponenty. Pokud používáte nějaký page builder, projděte si jeho elementy, často tam nějaký slider bývá.

Nebo dejte odkaz na něco, co by jste tak přibližně chtěl, někdo Vám pak poradí konkrétněji.

03. dub 2020 08:31 #142044
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Já to něco mám zde: joomla3.easy.minion.cz

Je tam slideshow článků nad patičkou a slideshow produktů nad tím.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

03. dub 2020 10:47 #142045
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
pokud si tam reference budete zadávat sám, tak zkuste třeba smartslider3.com/free-joomla-slider/
Pak můžete mít ty recenze jako články nebo je můžete zadat přímo do toho slideru.

Jen upozorňuji, že ovládání toho rozšíření není nejjednodušší (umí toho opravdu hodně)

Powered by Fórum