Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Online katalog s možností objednání

13. úno 2020 22:55 #141743
Odpověď od Cony
Moderátor
Zkuste mrknout na ten PhocaCart, na první pohled mi přijde, že by měl umět vše požadované. Produkty by šlo zavést s nulovou cenou, a pak jen poupravit šablonu, aby cenu neukazovala.

14. úno 2020 07:36 #141744
Odpověď od Bong
Moderátor

Cony napsal: Zkuste mrknout na ten PhocaCart, na první pohled mi přijde, že by měl umět vše požadované. Produkty by šlo zavést s nulovou cenou, a pak jen poupravit šablonu, aby cenu neukazovala.

Už není potřeba upravovat šablonu. Jsou nyní bohaté možnosti v nastavení okolo "nulové ceny", jestli zobrazit - nezobrazit, jaký text namísto čísla a podobně.

Stejně tak export - import lze provést ve formátech CSV a XML.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Cony

18. úno 2020 16:16 #141758
Odpověď od Ondra
Uživatel
Ahojte,
díky za tipy a rady.
Nakonec jsem se rozhodl pro Phoca Cart . Má opravdu vše co potřebuji a je vcelku intuivní k ovládání (i pro klienta). Už katalog zpracovávám a zatím maximální spokojenost.

Virtuelmart jsem si trochu "osahal" u jiné zakázky. Je to vcelku masivní nástroj, ale další rozšíření už stojí nějaký peníze (pro tuto zakázku: import csv, příloha pdf k produktu).
Před pár lety jsem dělal něco obdobného, ale bylo to vceku krkolomné, protože jsem kombinoval již vytvořený katalog v ZOO a na to jsem následně narouboval quick2cart

Takže když porovnám eshopy, tak zatím Phoca Cart u mě vede. Vše je pochopitelné a systematicky uspořádáné.
Poděkovali: Bong

18. úno 2020 17:59 - 18. úno 2020 18:00 #141759
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel

Ondra napsal: ...Nakonec jsem se rozhodl pro Phoca Cart.

Super. Já taky začínám s Phoca Cart, tak nás alespoň bude víc na výměnu zkušeností. Ještě kdyby někdo dokázal doprogramovat ty záložky :-)

Powered by Fórum