Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Cart - lze více záložek u produktu?

29. led 2020 08:31 #141620
Phoca Cart - lze více záložek u produktu? od Martin70
Zkušený uživatel
Ahoj. Rozhodl jsem se tedy vyzkoušet Phoca Cart a tak budu mít (možná začátečnické) dotazy.

První věc, kterou řeším - lze mít u produktu více záložek, než jen popis a specifikace? Např. PDF soubory ke stažení, Videa apod. (viz. příloha). Něco jako má K2 - viz. zde: extensions.styleware.eu/flowers/item/40-the-white-flower

29. led 2020 11:29 - 29. led 2020 11:33 #141621
Odpověď od Bong
Moderátor
Záložka pro video se objeví automaticky pokud je v produktu přidán odkaz na URL videa.

Soubor ke stažení lze zadat hned pod videem: Veřejný soubor ke stažení, Veřejný titulek souboru. Odkaz ke stažení se ale objevuje jen jako tlačítko pokud je povoleno v konfiguraci Veřejné tlačítko stahování.

Možná by přesun tlačítka na záložku mohla být je úprava šablony.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Martin70

29. led 2020 22:56 #141634
Odpověď od H13
Admin
Ještě doplním, záložky mohou být:


- popis
- vlastnosti (bude nové ve verzi 3.5)
- video
- specifikace
- hodnocení
- související produkty
- historie ceny

a poté neomezený počet záložek vytvořených pomocí pluginu (událost: onItemInsideTabPanel)

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

30. led 2020 04:23 #141635
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
OT:

Honzo, když už jsme u toho, nemohl by jsi mi poslat info kde najdu seznam všech dostupných triggerů pro PC nebo poslal mi je na email?

Díky

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

30. led 2020 05:50 - 30. led 2020 05:51 #141636
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel

Bong napsal: Záložka pro video se objeví automaticky pokud je v produktu přidán odkaz na URL videa. Soubor ke stažení lze zadat hned pod videem: Veřejný soubor ke stažení, Veřejný titulek souboru.

To je OK, ale je to pouze na jeden soubor/jedno video, ne? Já budu mít k jednomu produktu více videí (cca 3) a více souborů ke stažení (3 až 10). Bude to spíš takový Katalog produktů (vyšší desítky ks) než klasický eshop s tisíci produktů.

Ta nová záložka Vlastnosti ve verzi 3.5 bude fajn. Pokud by v záložce videa jich mohlo být více a bude záložka vlastnosti, možná bych s tím už vystačil. Ale to co jsem původně hledal bude asi ten plugin. Jdu se na to podívat. V jakém časovém horizontu můžeme verzi 3.5 očekávat? Dík.

30. led 2020 06:34 #141637
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel

H13 napsal: ... a poté neomezený počet záložek vytvořených pomocí pluginu (událost: onItemInsideTabPanel)

Můžeš mě prosím nějak polopatě nasměrovat jak na ten plugin? Nikde nic nevidím (jen jsem našel default.php na GitHubu, kde je kód toho pluginu). Díky.

Powered by Fórum