Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Cart - lze více záložek u produktu?

26. úno 2020 07:40 #141812
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel

Rudolf napsal: My jsme plní

Škoda. :( Zkusím pátrat dál kdo by to dokázal udělat.

09. lis 2020 13:14 #143174
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Po delší době mám dělat Katalog zboží (bez košíku), na který bych rád využil Phoca Cart. Možnost mít více záložek stále nejde? Tehdy jsem to nějak ručně vyřešil, byl to malý web. Ale teď to bude větší web, tak bych to rád měl "pořádně". Potřebuji ideálně kromě Popisu a Funkce další 2 záložky u produktu, kam bych si dal "libovolný" textový obsah jako do záložek Popis a Funkce.

Díky. M.

09. lis 2020 23:34 #143177
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

situace je pořád stejná, jde to rozšířit o plugin. Ono je prostě těžký udělat nějaku vlasnost, o který nevíš, jak má vypadat a jak ji kdo bude chtít využít - zrovna u záložek je to prostě věc, která se všeobecně těžko dělá.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

10. lis 2020 05:46 #143178
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Já jsem myslel jestli někdo neměl stejnou potřebu a jestli třeba již neexistuje nějaký plugin.

10. lis 2020 18:06 - 10. lis 2020 18:09 #143181
Odpověď od H13
Admin
S tím pluginem to asi bude horší, protože tady hraje silnou roli individuální potřeba.

Není problém udělat plugin, proto je vše připravený, problém je v tom, že nikdo neví, co přesně za data by měla další záložka obsahovat. I odkud ta data budou.

Pro vytovření pluginu prostě někdo musí vědět, jakej název bude další tab mít, co má zobrazovat, a kde se pro to zobrazení ta data budou brát/ukládat. Takže předpokládám, že všeobecně nikdo takovej plugin neudělá a pokud ano, pak přímo pro svoje vlastní potřeby.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

10. lis 2020 18:36 #143182
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
V J2Store je třeba toto: www.j2store.org/extensions/custom-tabs.html
Ale je mi jasný že udělat to takto univerzálně bez konkrétního zadání asi nebude jednoduché.

Pokud jde o mě konkrétně, tak bych uvítal další 2 záložky s editorem, jako jsou záložky Popis dlouhý a Funkce a jejich české názvy bych si mohl nadefinovat v INI souboru v překladu.

Powered by Fórum