Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

phoca gallery - změna class

12. bře 2019 21:49 #139402
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
tak se na to dívám.

Tu třídu stránky jste měl dát sem - jmp.sh/oKS7SdK

Tak teď máte na té stránce třídu pg-category-viewzajimave místo pg-category-view.

Ta třída by měla být pro celou stránku, ale ta šablona vytvořená v artisteeru je nějaká divná nezobrazuje např v body ani id menu ani třídu stránky, promítne se to jen v phocagallery.

Ono není složité do index.php šablony zadání třidy dodat, ale tohle by ti mělo stačit, zruš mi tam přístup

12. bře 2019 22:19 - 12. bře 2019 23:18 #139403
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
tak to CSS je např. takhle:
Code:
.pg-category-viewzajimave div#phocagallery-categories-detail { column-count: 2; column-width: auto; } .pg-category-viewzajimave .pg-cvcsv-name { width: auto; }
stačí vložit do custom.css

13. bře 2019 00:56 #139404
Odpověď od vejvik
Začátečník
mockrát děkuji, už jsem upravil k obrazu svému, zase budu o kousíček chytřejší

dělal jsem to tedy špatně

jinak jsem vložil do default.css

13. bře 2019 09:04 #139405
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
v default.css to nemá co dělat, vložte to do custom.css to je přímo určeno pro takovéto uživatelské úpravy. Default.css se vám může přepsat a vy přijdete o provedené změny

13. bře 2019 13:08 #139408
Odpověď od vejvik
Začátečník
Custom.css jsem našel akorát v šabloně, ale tam když to dám, tak se nic neděje. nebo se jedná o nějaké jiné custom.css

13. bře 2019 15:58 - 13. bře 2019 15:58 #139409
Odpověď od H13
Admin

vejvik napsal: Custom.css jsem našel akorát v šabloně, ale tam když to dám, tak se nic neděje. nebo se jedná o nějaké jiné custom.css


Ano, je to custom.css v šabloně. Tento soubor je k tomu určený:

- nahrává se jako poslední (nebo jeden z posledních) tak, aby možné úpravy přepisovaly stávající kód
- a při updatu se tento soubor nepřepisuje (soubor zůstává i po updatu stejný)

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum