Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

chyba v url

27. lis 2018 13:09 #138121
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
nepřetáhl jsi si jmigratorem náhodou i konfiguraci VM?
A nebyl na původním webu starší vM?

29. lis 2018 09:25 #138159
Odpověď od marvays
Návštěvník

Ernst napsal: ale koukám, že ten modul nedá item-id, jedině upravit ten modul Universal Product Slider, napsat jim na podporu atd.
Tento modul bude trochu problém.
V tom testovacím používáš Universal Product Slider nebo modul zboží z VM?


Takže na virtuemart.net to řešíme už pár dní a pořád jsme se nikam neposunuli.

Už jsem zkoušel odinstalovat téměř všechny komponenty, pluginy a moduly . . . problém přetrvává.

ten itemID mi to nedává nikam, krom klasických odkazů z kategoriíí VM. Jak v tom mém modulu, tak v oficiálním modulu VM. Dokonce ani ve vyhledávacím modulu integrovaném v Custom Filter PRO.

Hodně mi tam doporučují projít jazykové nastavení. To už jsem dělal 3x a nic nefunguje. Mám to jen v jednom jazyku.
Kdyby měl někdo chuť mohu dát login na testovací kopii a může projít nastavení, jestli na něco přijde.

Pomalu si začínám myslet, že sem tam opravdu natáhl něco nežadoucího z původního eshopu přes jMigrator. Pokud to nevyřeším, tak budu muset celý eshop postavit znovu.

29. lis 2018 09:58 - 29. lis 2018 10:05 #138163
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Ale tam je chyba v tom product slideru ne ve VM, že nedává id menu.
Na tom ti postavení nového webu nic nezmění.
zkus si za tu adresu (URL) co pošle product slider doplnit &Itemid=101. A stejně to musí udělat ten produkt slider.

PS musíš si prvně vypnout SEF adresy.

29. lis 2018 13:33 #138169
Odpověď od marvays
Návštěvník
To se mi právě nezdá. protože to ID tam nedávají žádné jiné moduly. Dokonce originál modul od VM, který tam mám od instalace, tak to tam nedává.

29. lis 2018 14:32 - 29. lis 2018 14:34 #138171
Odpověď od Ernst
Joomla Expert

marvays napsal: To se mi právě nezdá. protože to ID tam nedávají žádné jiné moduly. Dokonce originál modul od VM, který tam mám od instalace, tak to tam nedává.

to není pravda nebo máš něco blbě.
Jen kvůli tobě jsem to přidal dolů na tuhle stránku - www.batavia.8u.cz/index.php?option=com_v...blayout=0&Itemid=122

Vidíš tam, že to id menu přidává (itemid)

Zkus si to s jinou šablonou

29. lis 2018 14:51 #138172
Odpověď od marvays
Návštěvník

Ernst napsal:

marvays napsal: To se mi právě nezdá. protože to ID tam nedávají žádné jiné moduly. Dokonce originál modul od VM, který tam mám od instalace, tak to tam nedává.

to není pravda nebo máš něco blbě.


špatně jsem to vysvětlil, nebo si to špatně pochopil. Na mým webu to itemid nepřidává ani originál modul.
Zkus to tady na demu . Mám tam tři moduly. Každý jiný. A u všech je to špatně.

Stejně tak do vyhledávacího pole zadej nějaké slovo, třeba "junák" a když se podíváš na výsledky vyhledávání, i ty nemají itemid

ovšem výsledky filtrování ano. Nebo linky přímo z kategorie.

Tady je pak to samé s jinou šablonou. Výsledek stejný.

To bude nějaká ******, jen to najít :)

Powered by Fórum