Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

souhlas s COOKIES

03. kvě 2018 22:21 #135456
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
no dle mě tam souhlas cookies musí být.

Pokud tam není žádný formulář ani možnost jakékoliv registrace, tak tam dle mě nemusí být souhlas se zpracováním osobních údajů.

03. kvě 2018 22:42 - 03. kvě 2018 22:51 #135458
Odpověď od Bart
Moderátor
Potvrzují se mi moje domněnky.

Chybí informovanost ze strany státu.. "Tady vidím velký špatný :D". Ne vážně.

Proč stát nemá nějaký "rozcestník" na státní správu. Proč když něco "vyžaduje" není schopen zajistit informace někde na jednom místě? To platí pro Cookies, GDPR, EET...
A hlavně STRUČNĚ, JASNĚ, RYCHLE.

Vize: např. stat.cz - a tam najde vše (proklikáním a vyhledáváním) (existuje portal.gov.cz...ale to je něco jiného)

Smutný.

04. kvě 2018 11:18 #135464
Odpověď od Cony
Moderátor

Bart napsal: Proč stát nemá nějaký "rozcestník" na státní správu. Proč když něco "vyžaduje" není schopen zajistit informace někde na jednom místě? To platí pro Cookies, GDPR, EET...
A hlavně STRUČNĚ, JASNĚ, RYCHLE.


Hehe, protože stát NEVÍ :)) Při nasazování trochu komplikovanějšího EET jsem několikrát volal na jejich slavnou linku podpory, a lidé na druhém konci prostě nevěděli. Měli nadrcené základní případy, ale nedokázali fundovaně odpovědět na složitější případ. Každý řekl něco trochu jiného, ale hlavně nic závazného :/
Poděkovali: Bart

04. kvě 2018 11:32 #135467
Odpověď od Bart
Moderátor
Děkuji za odpověď Cony.

Je mi to relativně jasné. To, že se něco naučí nazpamět je fajn...ale vždy se mi potvrdilo, že "tihle šprti" to v bežném životě neumí použít (tak jako všude jinde ve škole až po vejšku). Je tu velá byrokracie a nikdo si z "úředníků" neuvědomuje, že chybí PORTÁL, který by ulehčil "běžným" lidem život. Především tím, že by nemuseli prosedět hodiny a hodiny nad zkoumáním něčeho...

Jak říkám smutný. Za sebe bych vizi měl :D.

Powered by Fórum