Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Proč nejde nainstalovat balíček s rozšířením?

29. bře 2018 23:38 #134926
Odpověď od Cony
Moderátor

POST Content-Length of 2711665 bytes exceeds the limit of 185 bytes

V nastavení PHP máte nastaven limit post_max_size na 185B (asi překlep, je to tragicky malá hodnota), Musíte ho mít alespoň těch 2,5M, dal bych spíše ale víc.

29. bře 2018 23:50 #134927
Odpověď od Ipanema
Začátečník
Tak zde je novinka v chování.
Změním na FTP z "ne" na "ano" a vyplním údaje. Kliknu na "Uložit a zavřít" a 1) se nic neuloží a 2) volba v FTP je stále "ne" a stránka se neuloží a vlastně zůstane stále zobrazena na záložce "Server".
Stane se tak, i když nic nezměním. Otevřu globální nastavení a bez jakékoliv změny dám jen "uložit a zavřít". Zůstanu na stejné a otevřené záložce.
Vyzkoušeno ve více prohlížečích.
To bude asi opravdu "chyba" na webhostingu. Tohle asi spolu nevyřešíme. Napíšete mi prosím co mám předat dál za informaci správci? Přístup do administrace webhostingu mám, ale nic jsem tam za speciální nastavení složek nenašel.

To slovo "bytes" jsem si všimnul, ale v Joomle Systém - Systémové nastavení - informace o PHP je klasicky 2x 185MB.

30. bře 2018 00:18 - 30. bře 2018 00:20 #134929
Odpověď od Cony
Moderátor
185MB je u upload_max_filesize, nebo post_max_size? Chybně je nastavené to druhé, proto se Vám ani neuloží config, ostatně nepůjde uložit ani článek, nebo cokoliv jiného.

30. bře 2018 00:36 #134930
Odpověď od Bong
Moderátor
Přepnout na FTP vrstvu (a zadat přístupové údaje) lze přímou úpravou configuration.php (přes FTP).

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

30. bře 2018 00:40 #134931
Odpověď od Ipanema
Začátečník
Megabajty jsou vyloženě uvedené u obojího. I stejná hodnota.
To FTP zkusím přes den a napíšu.

Děkuji zatím všem.

30. bře 2018 09:49 #134932
Odpověď od Ipanema
Začátečník
Souboru configuration.php jsem nastavil atribut na 777. Přidal údaje FTP (předpokládám, že host je stejný jako je i na FTP samotné) s portem 21 a uložil. V administraci je už volba nastavena na "ano". S nahráváním balíčku s rozšířením se opět nic nestalo. Chování je identické.

Ty práva složek, jak jste zde psali, to si ověřím v Systém - Systémové informace - práva složek přece. Tam je vše kompletně na volbě "lze měnit".

Nová anomálie: Dám vytvořit nový článek, napíšu nadpis, vložím text i obrázek. Kliknu na "uložit a zavřít". Stránka se vrátí do seznamu článků, ale článek vytvořený není. Znovu kliknu na tlačítko "nový" a stránka se jen refrešne, zůstává na seznamu článků a neotevře se stránka s editorem.

Powered by Fórum