Propojení RS Form s Acymailing

Cufe
08. úno 2018 09:53 - 08. úno 2018 09:55 #134122
Zdravím, chtěl bych poprosit znalé o pomoc s úpravou kódu scriptu, ve fromuláři RS Form bych chtěl mít group of checkbox, z nichž by si mohl uživatel zatrhnout, z jakého seznamu by chtěl odebírat e-maily. Našel jsem stránku s popisem integrace na acyba. Tam je ale pouze popis, kdy je pouze 1 chceckbox, jehož zatrhnutím mohu definovat ID seznámů. Potřeboval bych dosáhnout toho, abych mohl pro každý checkbox v groupu definovat 1 seznam. Dokázal by mi někdo pomoci s tímto kódem? Má s tím někdo zkušenost?
$postData = $_REQUEST['form'];
if(empty($postData['subscribeme'])) return;
 
 
include_once(rtrim(JPATH_ADMINISTRATOR,DIRECTORY_SEPARATOR).DIRECTORY_SEPARATOR.'components'.DIRECTORY_SEPARATOR.'com_acymailing'.DIRECTORY_SEPARATOR.'helpers'.DIRECTORY_SEPARATOR.'helper.php');
 
 $myUser = new stdClass();
 $myUser->email = strip_tags($postData['email_field']); //Please replace email_field by your own field name (the name of the field "email").
 $myUser->name = strip_tags($postData['name_field']); //Please replace name_field by your own field name (the name of the field "name").
 $subscriberClass = acymailing_get('class.subscriber');
 
 $subscribe = array(3,4,5); //Specify here the ID of your lists separated by a comma, in this example the user will be subscribed to lists IDs 3,4 and 5.
$_REQUEST['subscription'] = $subscribe; //Only useful when using a subscription condition in the "Create Joomla user" plugin, you can delete this line if you don't use this plugin
 
 $subid = $subscriberClass->save($myUser);
 
 
$subscriberClass->sendConf($subid); //we send the confirmation email... only if needed based on the current user status and the option from the Acy configuration page.
 
 $newSubscription = array();
 if(!empty($subscribe)){
 foreach($subscribe as $listId){
 $newList = array();
 $newList['status'] = 1;
 $newSubscription[$listId] = $newList;
 }
 }
 $subscriberClass->saveSubscription($subid,$newSubscription);

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Cufe
08. úno 2018 12:46 #134126
Vypadl mi odkaz na acyba stránku, tak doplňuji: www.acyba.com/acymailing/127-acymailing-rsformpro.html

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.