Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Guestbook

17. pro 2017 16:01 - 17. pro 2017 16:05 #133449
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Děkuji za odpověď, chyba je

1000 [error 1000] Mollom could not find your public key

S největší pravděpodobností k tomu došlo s aktualizací Joomly, protože na jiném webu kniha normálně fungovala a s aktualizací to hlásí tuto chybu a na dalším webu kde se ji snažím také nainstalovat tak to hlásí tuto chybu také.

Děkuji Milan

17. pro 2017 16:10 - 17. pro 2017 16:13 #133450
Odpověď od Bong
Moderátor
No Mollom je služba, která ověřuje jestli se nejedná o spam, nastavte si to nebo vypněte.... Jak se píše v dokumentaci Phoca Guestbook:

Zprávy jsou ověřovány online odesláním subjektu, jména, e-mailu, obsahu a ipaddr. webové službě. Poskytovatel může zkontrolovat obsah a poskytnout skóre spamu. Podporovaní poskytovatelé: Akismet a Mollom
www.phoca.cz/documents/3-phoca-guestbook...eters-since-joomla-3

Pozn. tak jako tak je vhodné používat tyto služby a captcha a umožnit přidávat příspěvky jen přihlášeným. Po zpřístupnění pro neregistrované se dočkáte nanejvýše záplavy spamu a pokud ne, pak je to zase smutné znamení, že o vaše stránky nemají zájem ani spammeři... :-)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Milan

21. pro 2017 18:35 #133498
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Přeji pěkný den, nastavil jsem to podle návodu a odeslání do knihy se zdařilo.
Bohužel se ale potýkám s tím, že jsem vkládání příspěvků tedy umožnil pouze registrovaným uživatelům a formulář pro psaní příspěvků se nechce zobrazit. Píše se tam že se musím přihlásit nebo registrovat

V administraci jsem si vytvořil uživatele a přidal jsem ho do registrovaných a přihlásil jsem se.

Další problém mám v tom že jsem v menu vytvořil nabídku pro přihlášení a registraci a když kliknu na přihlášení tak se mi zobrazí správně přihlašovací formulář a když kliknu na novou registraci tak se zase zobrazí přihlašovací formulář. Nabídku mám nastavenou na registrační formulář.

Moc děkuji za pomoc, Milan

21. pro 2017 22:26 #133499
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Dobrý den, tak formulář se mi tam pomocí správného nastavení oprávnění podařilo zprovoznit.

Bohužel se mi ale nechce stále zobrazit registrační formulář tak jak jsem psal výše.

Moc děkuji za pomoc.

22. pro 2017 15:30 #133503
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Děkuji za odpověď, vyřešeno měl jsem v globálním nastavení nepovolenou registraci nového uživatele.

Nevím proč to tam bylo zaškrtnuté, na jiných webech jsem měl defaultně nastaveno (povoleno) tak mne nenapadlo se sem podívat.

Děkuji a přeji všem klidné svátky, Milan

25. pro 2017 15:00 #133509
Odpověď od H13
Admin
Ok

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum