Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Je lepší sh404SEF nebo JoomSEF 4

30. říj 2017 20:03 #132821
Odpověď od Bong
Moderátor
Jenom poznámka: když si uděláte jen jeden odkaz na VM, navíc na hlavní stránku, u které se výslovně píše, že ji nemáte používat, tak nic fungovat ani nemůže.

Mělo by to standardně fungovat pokud si uděláte odkaz alespoň na každou kategorii (produktů), ale VM neznám, může se chovat jinak. Zkuste radu výše.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

31. říj 2017 08:39 #132826
Odpověď od petrkub
Návštěvník
Nastavení seo ve virtuemartu mam takové, zkoušel jsem to různě zatrhávat ale problém to nevyřešilo. Jakým způsobem jste přiřadil virtuemart k menu? Podle mě to bude tím určitě. Odkaz bych dal, ale bohužel mám web na localhostu.


Pokud změním přiřazení menu na jakýkoliv modul, tak mi to stejně v URL adrese nechává alias virtuemart. Určitě to bude nějaká blbost o špatně zaškrtnutém políčku, ale kde.
Přílohy:

31. říj 2017 13:13 #132827
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
V menu mám odkaz na Vm jako první (jedinou hlavni) stránku.
jako produkty z kategorie


v globalnim nastaveni joomly


a ve VM

Přílohy:

08. lis 2017 06:49 #132907
Odpověď od petrkub
Návštěvník
Tak jsem nakonec zjistil, že to jde asi jen tak, že si vytvořím skryté menu a v něm si pro každou položku z kategorie co mám ve VM vytvořím nový odkaz typu: VirtueMart » Produkty z kategorie a vyberu tam jednotlivé hlavní kategorie, pak se odkazy už zobrazují správně. Je tento postup jediný, nebo jde udělat ještě jinak, elegantněji, jelikož když přidam novou kategorii ve Vm tak nesmim zapomenout ani na udělání nového menu v joomla.

Pak nastal další problém. Pokud mám na hlavní straně modul na zobrazování produktů, tak odkaz na produkt je: mysite.cz/kategorie/produkt ale když jdu na daný produkt přes menu tak je odkaz: mysite.cz/kategorie/podkategorie/produkt Jde toto také nějak ošetřit aby výsledný odkaz byl vždy ve tvaru mysite.cz/kategorie/produkt ?

09. lis 2017 12:48 #132927
Odpověď od Bong
Moderátor
Když si do položek menu nacpete kromě kategorií i podkategorie, mělo by to fungovat.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum