Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Wiki na Joomle

09. říj 2017 20:13 #132530
Wiki na Joomle od MaK.
Zkušený uživatel
Joomláci, máte někdo na webu vlastní Wiki – nějaký glosář s hesly a jejich definicemi? Pokud ano, v čem jste ji prosím stavěli?

Kdysi jsem testoval SobiPro (pro moje potřeby příliš komplikované, velké), pak Zoo Product Catalog od YooTheme (dost drahé, je třeba zakoupit celý balík rozšíření, hodně funkcí, které nepotřebuju).

Teď testuju komponentu Dictionary. Je fajn jednoduchá a dokonce i free. Ale hodilo by se mi něco, kde bych mohl v textu definice hesla jednoduše prolinkovat na jiné heslo, podobně, jako to funguje třeba na Wikipedii, viz screen image.prntscr.com/image/ieaZ48nASuSdDHSIjrpmng.png

Za tipy předem díky.

MaK.

--- -- -

10. říj 2017 01:40 #132539
Odpověď od Cony
Moderátor
A proč ne klasické články? Pro nějaké rychlé linkování určitě bude existovat někde content plugin.

10. říj 2017 11:16 #132548
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Cony, nad realizací formou článků jsem taky za začátku přemýšlel.

Definice hesel jsou ale vždy jen na pár odstavců. Musel bych k těm článkům vymyslet alespoň nějaký index + popřemýšlet, jak vše mít nejlépe na jedné straně, třeba i rozbalovací / zabalovací, aby se v tom dalo nějak orientovat, podobně, jako je to teď třeba zde piny.cz/365-fotorad/foto-slang

MaK.

--- -- -

10. říj 2017 12:04 - 10. říj 2017 12:06 #132549
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Jestli jsem spravne pochopil, co chces, pouzij Gantry (nebo Grav, ja uz si to nevybavim, oboje od Rockettheme). Da se z toho udelat docela jednoduse tohle: docs.gantry.org/

10. říj 2017 12:10 #132550
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Radku, jakože nějaký page builder? MaK.

--- -- -

10. říj 2017 13:08 #132551
Odpověď od Bart
Moderátor
Ahoj, připojuji se k dotazu. Taky jsem teď řešil stejný problém. Chtěl bych přesně něco jako MediaWiki do Joomly. MediaWiki je fajn systém, zkoušel jsem použít přímo tento systém. Problém je ale administrace. Vše ostatní je moc fajn. Chtěl bych vytvořit dokumentaci, rozsáhlejší ve stylu MediaWiki. Kdyby nebyla tak náročná na správu a nastavení, tak použiji přímo MediaWiki. Má super Vizuální editor a mnoho dalšího. Jen se hůře spravuje (nastavení) a dodatečná rozšíření taky není jednoduché přidat.. (jen přes konfigurační soubor) . To mi trochu vadí. Kdyby existovala nějaká alternativa, nejlépe pro Joomla!, byl bych rád, ale nenašel jsem.

Powered by Fórum