Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomla! 3.7.4 venku

27. čvc 2017 12:42 #131914
Odpověď od ferino
Pokročilý uživatel
Inak to rozšírenie "Auto Update pro Joomla 3", ako písal Bong, je veľmi dobrá pomoc, k dokonalosti mu chýba ešte spolupráca s Akeeba Backup.

Keby to šlo rovnakým systémom, ako keď kliknem ručne na update Joomly a predtým sa mi automaticky spustí backup celého webu cez Akeeba, tak potom by to nemalo chybu :)

Skúsim napísať autorovi...

28. čvc 2017 11:56 #131920
Odpověď od Bong
Moderátor

MaXoft napsal: O CRONu už jsem leccos slyšel, ale osobně nezkoušel. Co kdybys spíchl checklist, jak to správně nastavit?.... Mimochodem, máš svůj server? U koho? ...

Zbytečná práce :-) v tomto případě je použití CRON obvzlášť jednoduché, řekl bych, že na úrovni přidání události do nějaké komponenty událostí :-)
Používán multihosting u NETIO...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

28. čvc 2017 12:10 #131921
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel

Bong napsal:

MaXoft napsal: O CRONu už jsem leccos slyšel, ale osobně nezkoušel. Co kdybys spíchl checklist, jak to správně nastavit?.... Mimochodem, máš svůj server? U koho? ...

Zbytečná práce :-) v tomto případě je použití CRON obvzlášť jednoduché, řekl bych, že na úrovni přidání události do nějaké komponenty událostí :-)
Používán multihosting u NETIO...


Vtipné :cheer: Když se mě někdo zeptá: „Jak nastavit CRON?“ Tak prostě nevím. Zkusím pogooglit. Škoda, že to neumí makat jak Watchful či obdobné mašiny, aby to upgradovalo i další součástky CMS.

ad NETIO – díky za tip. Multi = že už tam máš předem nainstalované PHP + MySQL, atd… + třeba nějakou podporu? Anebo je to jen server typu „panna“, kde si musíš vše rozchodit sám?

Zrovna přemýšlím, na co nahrnout cca 15 webů. Měl jsem virtual kdesi na Slovensku, ale krutě zdražili, cca 3000 CZK / měsíc s nic moc výkonem. Je NETIO stabilní, anebo mívá také časté „mini“ výpadky? (jako třeba jako WEDOS vždy na pár minut)

MaK.

--- -- -

28. čvc 2017 12:48 - 28. čvc 2017 12:50 #131922
Odpověď od Bong
Moderátor
Nastavení je ale opravdu jednoduché, stačí zkopírovat odkaz z rozšíření na vložit do správného pole formuláře CRONu, ostatní už je klikací záležitost. Viz. obrázek



O hostingu raději přes PM, ať neděláme reklamu :-)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Přílohy:

28. čvc 2017 13:08 #131923
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Fajn, díky, omrknu to, CRON vypadá jednoduše :) Zbytek v PM.

MaK.

--- -- -

30. čvc 2017 18:53 - 30. čvc 2017 19:02 #131936
Odpověď od Bong
Moderátor
Dal jsem dohromady pár rad, jak si bez peněz a třeba i bez CRON :-) zpříjemnit hromadné aktualizace a zálohování Joomly... třeba se vám to bude hodit... www.bongovo.cz/joomla/55-hromadne-aktual...lohovani-webu-joomla

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum