Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Nefunguje editácia článkov, aktualizácia

30. pro 2016 20:42 - 30. pro 2016 20:43 #129704
Odpověď od radek
Zkušený uživatel

Bong napsal: nebo třeba chybu: JQMIGRATE: Migrate is installed, version 1.4.1 ... www.google.cz/search?q=JQMIGRATE+joomla


Ja se sem jen na rychlo vetru. Jak odstranit chybu JQMIGRATE: Migrate is installed, version 1.4.1 ?

Uz pred delsi dobou jsem se to pokousel resit a reseni jsem nenasel. Dokonce kdosi, koho nazyvaji Joomla esem (posledni prispevek z odkazu niz) primo tvrdi, ze to nicemu nevadi. Co s tim teda delat, pripadne, jak ji odstranit? Mne nepomohl zadny navod. forum.joomla.org/viewtopic.php?t=928872
Respektive pomohlo to prejmenovani souboru, ale to asi neni to pravy reseni.

31. pro 2016 14:05 - 31. pro 2016 14:08 #129712
Odpověď od Bong
Moderátor

zlatypes napsal: ....ani čisté preinštalovanie tomu nepomohlo.

Buď to přeinstalování nebylo zase tak moc "čisté" nebo třeba váš hosting není vhodný pro tuto verzi Joomly. Splňuje váš hosting požadavky: docs.joomla.org/Technical_requirements , instalujete tak, že do prázdného FTP prostoru nahrajete celý (FULL) instalační ZIP stažený z downloads.joomla.org/ a následně jej v prohlížeči rozbalíte třeba pomocí kickstart.php a teprve poté spustíte instalaci?

radek178 napsal: Jak odstranit chybu JQMIGRATE: Migrate is installed, version 1.4.1 ?

Netuším, v tomto vlákně jsem to dal pouze jako upozornění co všechno se děje na stránkách, ale určitě tato chyba nemá nic společného s problémy tohoto vlákna...
Smazání nebo přejmenování souboru mi také nepřipadá jako něco úžasného, spíš to bude odstranění důsledku namísto příčiny.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: zlatypes

01. led 2017 15:36 #129716
Odpověď od zlatypes
Uživatel
Skúsila som znova nainštalovať Joomlu, tentokrát staršiu verziu, 3.4.8, rozbalenú cez kickstart. Inštalácia prebehla do konca bez chyby.
No v administrácií stále nefunguje pridanie článkov, stále ich neuloží, rovnako znemožňuje ďalšie manipulácie s nastaveniami Joomly.

02. led 2017 13:05 #129719
Odpověď od radek
Zkušený uživatel

Bong napsal: Netuším, v tomto vlákně jsem to dal pouze jako upozornění co všechno se děje na stránkách, ale určitě tato chyba nemá nic společného s problémy tohoto vlákna...
Smazání nebo přejmenování souboru mi také nepřipadá jako něco úžasného, spíš to bude odstranění důsledku namísto příčiny.

OK. No nicmene jsem se dival a mam to na vsech Joomla webech a reseni jsem zatim nenasel.

02. led 2017 13:21 #129720
Odpověď od Cony
Moderátor

JQMIGRATE: Migrate is installed, version 1.4.1 ?

To opravdu není chyba, jen upozornění na to, že se používá jQuery v "migračním režimu", tj obsahuje nějaké funkce pro zpětnou kompatibilitu se staršími verzemi.

02. led 2017 13:29 #129723
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Aha, no pokud to neni chyba, tak by to tam nemelo byt a ten soubor "jquery migrate" je tam uz pak taky zbytecnej, ne? Ale nejsem programator, jen uvazuju, co tam dela neco, co patri do stare Joomly. Pochybuju, ze nekdo bude downgradovat. A i kdyby, tak se to dalo vyresit tak, ze to nekde v Joomle bude a zapne se to, ne ze to bude zapnuty pro vsechny.

Powered by Fórum