Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vícero věcí na webu

13. čvn 2016 18:55 #127259
Odpověď od Bong
Moderátor
Testněte Aimy Sitemap, onehdá jsem dělal češtinu a z těch free to byla nejlepší záležitost.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

15. lis 2016 19:44 #129197
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Bongu, tohle je trošku starší vlákno, ale mám dotaz k Aimy – používáš to někde? Pokud ano, máš free nebo jsi kupoval za 30 € pro verzi?

Pro jeden web by ta cena asi šla, jenže když jich má člověk XY, tak už to je pecka.

Testuju free verzi Aimy, a zřejmě nijak nelze docílit toho, aby komponenta automaticky do sitemap přihazovala nový obsah a články, což považuju za základ.

Kdysi jsem používal Xmap, jenže autor ukončil vývoj. Ještě mám na stole OSMap, snad to nebude to samé jako Aimy.

Máš k tomu prosím více info?

MaK.

--- -- -

15. lis 2016 21:27 #129199
Odpověď od Bong
Moderátor
Xmap je pasé, ale před více než rokem se tu ohlašovala reinkarnace: www.joomlaportal.cz/forum/71-joomla-3-0-...92-konec-xmap#121134
nejspíš se ale nic nekoná...

Aimy jsem překládal podle free verze. Nikde to nemám nasazené, ale v době překladu to byla snad jediná funkční free záležitost a připadalo mi to to nejlepší co se dalo najít.
Teď koukám, že jsou free i Sitemap faster a Sitemap Generator, ale ty neznám.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

15. lis 2016 22:06 #129200
Odpověď od Cony
Moderátor
Reinkarnace XMap by měla být OSMap .

15. lis 2016 22:14 #129201
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Ano, jak uvádí Cony - OSMap zřejmě navazuje na Xmap.

Dnes večer jsem OSMap nasadil na 1 webu, testuju. Vypadá to dobře.

Pokud budete nasazovat také, pak rovnou zmiňuju, že vygenerovaná XML sitemap se mi objevila až cca za 30 minut, kdežto HTML verze byla viditelná hned. Nevím, čím to, vy možná budete vědět.

Za mě je tedy OSMap zatím fajn, uvidím, jak bude fungovat automatické „doplňování“ nového obsahu do sitemap, což mi u Aimy ve free verzi nefungovalo.

MaK.

--- -- -

17. lis 2016 17:04 #129220
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkušebně jsem udělal pro OSMap překlad do češtiny. Testujte: www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/162-osmap

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum