Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nejde smazat (prázdná) kategorie z koše

20. dub 2016 12:16 #126699
Odpověď od Cony
Moderátor
Spíše než Debug si zapněte Hlášení chyb na maximum. A nějaké info se neobjeví? Nad tabulkou s kategoriemi? Jako se objevuje "Bylo smazáno 5 kategorií"? Jste super správce? Nejde smazat žádná kategorie? I když mažete po jedné?
Poděkovali: jr.

20. dub 2016 12:57 - 20. dub 2016 13:02 #126700
Odpověď od jr.
Uživatel
Po zapnutí hlášení chyb se objevila hláška (viz. příloha) týkající se konfliktu s pluginem JSecure Lite ( extensions.joomla.org/extension/jsecure-lite ), pokud to chápu správně.

Je řešením plug-in pozastavit a smazat kategorie nebo se pluginu zbavit anebo úplně jiný postup?

Ano, jsem super správce, nejde smazat žádná kategorie, ani po jedné.

Díky za radu.
Přílohy:

20. dub 2016 13:02 #126701
Odpověď od Cony
Moderátor
Je to jen hlášení typu Strict standards, nemělo by vadit. Každopádně pozastavením pluginů třetích stran nic nezkazíte.
Poděkovali: jr.

20. dub 2016 13:34 #126702
Odpověď od jr.
Uživatel
Plugin třetí strany jsem pro jistotu pozastavil, hlášení chyb mám nastaveno na maximum,
pokusil jsem se smazat kategorie hromadne i jednotlive, ale bez výsledku i bez hlášení chyby.

Kategorie jsou opravdu prázdné a jsem super admin – v koncích :)

Díky za radu.

21. dub 2016 19:36 #126726
Odpověď od Linelabcz
Admin
Zdravím, máte v koši nějaké kategorie? Při pokusu o smazání napíše systém nějakou hlášku?
Poděkovali: jr.

21. dub 2016 22:56 - 21. dub 2016 22:57 #126732
Odpověď od jr.
Uživatel
Zdravím,

jak jsem psal k předchozím dotazům,
snažím se mazat v koši prázdných kategorií (obsahujících prázdné a zároveň také nearchivované články), nedaří se mazat tyto kategorie hromadně ani jednotlivě, po zapnutí hlášení chyb se neobjevují varovné hlášky - v rámci privilegií jsem super admin.

Nakonec jsem si pomohl promazáním těchto kategorií "natvrdo" v rámci phpmyadmin, což se povedlo, ale zajímá mě hlavně řešení týkající se standardního postupu v rámci backendu Joomly.

Díky za radu.

Powered by Fórum