Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vyřešeno Řazení článků v blogu

05. dub 2016 18:36 #126494
Odpověď od Bong
Moderátor
Jenom doplním... nastavujte v položce menu.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

06. dub 2016 07:54 #126497
Odpověď od Michal Zbořil
Začátečník
Hmm :( tak u mě ne. Jednoduše ignoruje cokoliv co nastavím v možnostech - společná nastavení. Ať tam dám cokoliv při uložení tvrdí že vše v pořádku uložil. Jenže ať je tam co chce stejně řadí články podle toho jak jsou seřazeny kategorie ve správci kategorií.
Zajímavé, a přitom nevykazuje žádnou chybu. Žádný problém zápisu něčeho někam a podobně. Nejde to zkontrolovat případně změnit třeba někde na úrovni databáze? Jen se ptám. Jdu bádat a zkoušet dál.
Děkuji.

06. dub 2016 08:10 #126498
Odpověď od Linelabcz
Admin
Problém může být i v šabloně Joomla, zkuste nastavit pro test výchozí Protostar template.

06. dub 2016 09:05 #126499
Odpověď od Michal Zbořil
Začátečník
Tak to asi fakt bude někde hlouběji :( zkusil jsem přehodit šablonu na ten Protostar ale chová se to furt stejně. Jo asi jsem zapomněl napsat že používám šablonu Beez3. Pořád myslím na to že nastavení sice jako zapíše, a možná i do nějakého patřičného souboru, ale potom ji jakoby nenačte. Nebo spíš nepoužije. Svým způsobem nastavení řazení kategorií ve správci kategorií přebíjí společná nastavení v možnostech.

06. dub 2016 09:31 #126500
Odpověď od Cony
Moderátor
Jak psal Bong:

Bong napsal: Jenom doplním... nastavujte v položce menu.

06. dub 2016 11:00 #126501
Odpověď od Michal Zbořil
Začátečník
Jestli je to: Správce nabídek: Úprava položky nabídky (to mám už odkliknutu položku Kategorie článků)
Tak i na tomto místě jsem místo Použít globální radši vybral z nabídek: Žádné řazení, Nejnovější nejdříve a Vytvořeno. Píšu o spodní části v záložce Možnosti vzhledu blogu.

Powered by Fórum