Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

problém s migrací

10. led 2016 18:40 #125173
Odpověď od Dalibor
Začátečník
Tak jsem to zkusil, chvíly to pracovalo a pak zase chyba:

Upozornění

Can't DROP 'usertype'; check that column/key exists SQL=ALTER TABLE `ximgb_users` DROP KEY `usertype`;
×
Chyba

Při instalaci souboru došlo k chybě.

No a když tám opravu databáze, tak to hlásí:


1054 - Došlo k chybě.

Unknown column 'title_alias' in 'ximgb_content' SQL=ALTER TABLE `ximgb_content` CHANGE `title_alias` `title_alias` VARCHAR( 255 ) CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_bin NOT NULL DEFAULT '';


Table 'd35888_fcr.ximgb_content_types' doesn't exist SQL=SHOW COLUMNS IN `ximgb_content_types` WHERE field = 'content_history_options'

:( :( :( :(

Už nevím co dělat.

11. led 2016 09:05 #125179
Odpověď od Bong
Moderátor
Upgrade by nemělo být prováděno na ostrém webu. Ale například na subdoméně nebo local a s nastavením dostatečných systémových prostředků, aby se to "nekouslo"...

Zkuste se podívat na tutoriály, jak a co je třeba... www.siteground.com/tutorials/joomla-video/jooml25-to-joomla3/

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Dalibor

11. led 2016 09:13 #125180
Odpověď od Dalibor
Začátečník
Už se mi podařilo web formou zálohy vrátit do původního stavu, za co jsem rád. Nicméně stejně migrovat budu muset, takže se do toho znovu dám. Moc Vám děkuji za rady. :)

Powered by Fórum