Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Přepis výstupu

09. lis 2015 13:40 #124437
Odpověď od Cony
Moderátor

ernst napsal: Love factory - extensions.joomla.org/extensions/extensi...onships/love-factory
je komponenta, která má i moduly a pluginy, ty pluginy momentálně nepoužívám.

Není. Love Factory je komponenta. Pluginy a moduly jsou samostatná rozšíření, která jsou určená pro komponentu Love Factory. Pro běh komponenty Love Factory nepotřebujete žádný z modulů, u pluginů to tak jednoznačně říct nelze, ale i to je možné. Moduly i pluginy mají svoje vlastní soubory, ve vlastních adresářích určených adresářovou strukturou Joomly.

To viewResults bude zřejmě někde v modelu, ne v controlleru. A nemusí být přímo v modelu search, ten zřejmě bude odvozen od nějakého obecnějšího modelu, ale v modelu search bude nějaké plnění daty, možná volání nějaké šablony nebo pod...

09. lis 2015 14:25 - 09. lis 2015 14:27 #124438
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
dal jsem na ten text prohledat celý web a není to tam
Je tam pouze nadefinovaná array viewResults, ale není naplněna nebo jsou tam funkce getViewResults() nebo třída class FrontendViewResults extends FactoryView.

Už jsem takto něco několikrát hledal a vždy mi to zabralo pár dní, někdy až týden.
Tak to buď najdu, nebo přesvědčím zadavatele, že to tam tak nepotřebuje nebo si to potupně nechám od výrobce komponenty za 150 eur napsat

Powered by Fórum