Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

duplicitní url adresy

19. zář 2015 11:40 #123468
Odpověď od tonboss
Pokročilý uživatel
Díky, plugin zkusím. S tím Google Analytics jste to myslel jak? Vůbec nevím, jaká sekce by mi v tom měla pomoci.

19. zář 2015 11:51 #123469
Odpověď od tonboss
Pokročilý uživatel
Jinak plugin funguje naprosto presne, jak jsem potreboval, takze jeste jednou moc diky!!! Jeste se zeptat, muzu tedy ocekavat, ze google odstrani stranky z indexu, ktere zaindexoval bez pratelskeho url a zustanou uz jenom ty spravne?

20. zář 2015 02:09 #123480
Odpověď od Cony
Moderátor

tonboss napsal: Díky, plugin zkusím. S tím Google Analytics jste to myslel jak? Vůbec nevím, jaká sekce by mi v tom měla pomoci.

Natolik zkušený uživatel nejsem, ale jestli s nepletu, tak tam lze nějak zjistit odkazující stránku...

25. zář 2015 20:47 #123601
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Co přesně potřebuješ v "Google"? Upřesni prosím, nějak tomu nerozumím.

Co bude crawler indexovat, a co ne, můžeš nastavit buď manuálně v souboru robots.txt, anebo přímo v nastavení stránek na Joomle.

1) Pro manuální nastavení mrkni sem: www.jakpsatweb.cz/robots-txt.html
nebo
2) Nastavení v Joomle uděláš buď v nastavení článků, kategorií, anebo položek nabídek - hledej "Možnosti META značek" (platí pro Joomlu 3, nevím, jakou máš verzi) - Roboti, vyber:
No Index, follow - robot danou stránku nebude indexovat, ale může pokračovat po odkazech ze stránky dál na další stránky
nebo
No Index, no follow - nebude indexovat, ani pokračovat dál ze stránky po odkazech. Platí pro crawlery Google i Seznamu.

Kdyby něco nebylo jasné, napiš mi na info@mariankabele.com nebo via skype (maxoft).

btw - aktualizace indexu může trvat týdny i měsíce, ale můžeš to urychlit, třeba přes Google Search Console nebo jiný nástroj. Možností je více.

MaK.

--- -- -

Powered by Fórum