Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Kde najdu index.html

23. kvě 2015 17:37 #121888
Kde najdu index.html od Petr Zástěra
Začátečník
Zdravím,

kde v rootu najdu index.html, nemohu se přihlásit do administrace a potřebuju tento soubor opravit.

Díky

23. kvě 2015 23:35 #121889
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, index.html v rootu není, protože kdyby byl, tak by stránky nefungovaly. Většinou má index.html přednost před index.php a tak by se načítala prázdná stránka (v Joomle! je většinou index.html prázdná stránka, aby nedošlo k zobrazení obsahu složky).

V rootu je jen index.php.

Nerozumím ale, jaký může mít index.html vliv na přihlášení do administrace? Pokud myslíš index.php tak ten je normálně v rootu (frontendu, nebo administrace) :idea:

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

24. kvě 2015 13:19 #121892
Odpověď od Petr Zástěra
Začátečník
Tento skript, síš bych ho nazval hajzlem, mi blokuje otevření administrátorského přihlášení.
<script>
$(window).addEvent('domready', function(){
$$('p.jf-copy').setStyle('display', 'none');
})
jQuery(function () {if (top == self) {document.documentElement.style.display = 'block'; } else {top.location = self.location; }});
window.setInterval(function(){var r;try{r=window.XMLHttpRequest?new XMLHttpRequest():new ActiveXObject("Microsoft.XMLHTTP")}catch(e){}if(r){r.open("GET","./",true);r.send(null)}},840000);
jQuery(document).ready(function(){
jQuery('.hasTooltip').tooltip({"html": true,"container": "body"});
});
jQuery(document).ready(function (){
jQuery('.advancedSelect').chosen({"disable_search_threshold":10,"allow_single_deselect":true,"placeholder_text_multiple":"Vyberte n\u011bjak\u00e9 mo\u017enosti","placeholder_text_single":"Vyberte mo\u017enost","no_results_text":"\u017d\u00e1dn\u00e9 v\u00fdsledky neodpov\u00eddaj\u00ed"});
});

</script>

Prozatím netuším jak ho odstřelit a jak se tam vůbec dostal. Proto jsem se zajímal o inex.html. Ale asi to bude shované úlně jinde. :angry:

24. kvě 2015 14:24 #121893
Odpověď od H13
Admin
Pak zkus celej web zkopírovat na počítač a prohledat všechny soubory a je možný, že ten výstup bude zakódvanej pomocí base64, takže když nenajdeš nějaký řetězec z tohoto kódu, pak zkusit prohledat base64.

Zkus se podívat na toto:
www.joomlaportal.cz/forum/58-z-adminova-...ase-mi-hackli-joomla

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

25. kvě 2015 19:39 #121897
Odpověď od Petr Zástěra
Začátečník
Tak jsem samozřejmě nic nenašel, s prohledáváním base64 jsem úplně mimo. Vůbec netuším o co go,

25. kvě 2015 21:24 #121898
Odpověď od Bong
Moderátor
No prohledat soubory na vyskyt base64...
Mozna jsem to prehledl, ale kam se nejde prihlasit? Front, nebo backend?
Jomlu mate v jake verzi?
Nebylo by jednodussi ji namisto hledani (nakonec nevite co poradne hledat), systemove soubory prehrat posledni verzi. Tim tedy i pripadne napadene opravit a zaktualizovat. Nasledne se prihlasit a zabezpecit web?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum