Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

přesměrování jazykových mutací domény na web

22. kvě 2015 08:26 #121875
Odpověď od GameKeeper
Začátečník
Tak to funguje. Chyba která se mi objevovala byla v souvislostí s jednou z domén. Když jí vypustím, tak to funguje perfektně.
Moc díky CONY.

22. kvě 2015 12:55 - 22. kvě 2015 12:56 #121879
Odpověď od GameKeeper
Začátečník
Ještě stále narážím na menší problém.

když bych chtěl smerovat na jazyk i výchozí doménu, tak to dělá právě ten problém s hláškou : "Server přesměrovává požadavky na tuto adresu sám na sebe, a to takovým způsobem, který zabraňuje jejich dokončení."
Code:
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www\.)?test\.eu$ [NC] RewriteRule ^(.*)$ http://test.eu/en/ [R=301]

Pokud směřuju na jinou doménu je to v pohodě, ale pokud na stejnou + adresář, tak to nejde....

Poradili by jste jak provést toto?

Díky

22. kvě 2015 15:01 #121881
Odpověď od Cony
Moderátor
Přesměrováváte EU znovu na EU, a tam se Vám to samozřejmě zacyklí. Otázkou je jak by se to vůbec mělo chovat.
Co když někdu zadá test.eu/cz, což kdy zadá test.eu/podstranka nebo jinou adresu.
Měl by jste mít výchozí jen jednu doménu a všechny ostatní přesměrovávat na jazykové verze. Už kvůli duplicitě obsahu. A na výchozí doméně si jednoduše nastavíte výchozí jazyk a máte hotovo.

25. kvě 2015 11:23 #121896
Odpověď od GameKeeper
Začátečník
Asi máte pravdu. Výchozí jazyk jsem nastavil.
Vše funguje. Moc díky

23. čvn 2015 11:11 - 23. čvn 2015 11:12 #122324
Odpověď od GameKeeper
Začátečník
Dobrý den,

narazil jsem ještě na jeden problémek.
Nemáte s tím někdo zkušenost?

na jazykové mutaci webu DE adresa test.de bych potřeboval aby když zavolám adresu " test.de/cokoliv " mě web nepřesměroval na výchozí stranu " test.eu/de/ " ale na " test.eu/de/cokoliv "

nastavil jsem do htaccess toto:
Code:
Redirect /cokoliv /de/cokoliv

Ale to mi funguje pouze pro výchozí doménu eu. Tudíž když zavolám test.eu/cokoliv , tak mne to přesměruje na adresu " test.eu/de/cokoliv "
Ale pro volání " test.de/cokoliv " to nefunguje a hodí mne to na výchozí stranu " test.eu/de/ "


Jde to nejak nastavit?

Díky moc.
L.

23. čvn 2015 12:10 - 23. čvn 2015 12:11 #122327
Odpověď od Cony
Moderátor
Nahraďte původní pravidlo za
Code:
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www\.)?test\.de$ [NC] RewriteRule ^(.*)$ http://test.eu/de/$1 [L,R=301]
(je tam $1 navíc)

Powered by Fórum