Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

čeština admin 3.0.2 virtuemart

18. dub 2015 18:45 #121494
Odpověď od Anna
Začátečník
Při ukládání cesty k vmfiles mi nastavení nelze uložit.

18. dub 2015 18:46 - 18. dub 2015 18:47 #121495
Odpověď od Anna
Začátečník
V posledním kroku kdy chci uložit cestu k vmfiles mi to nejde uložit

18. dub 2015 19:08 #121496
Odpověď od Bong
Moderátor
To je prosté. Váš hosting má problém s vlastnictvím složek a souborů. Kde hostujete?

Rychlé prozatimní řešení: otevřete konfigurační soubor Virtuemartu přes FTP a upravte ručně. Dále můžeme řešit nápravus vlastnictvím...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. dub 2015 17:20 #121524
Odpověď od Anna
Začátečník
Dobrý den, chyba odstraněna! Děkuji Vám moc. Vaše rady jako vždy pomohly! :)

Prosím ještě o jednu pomoc, tato hláška ve Virtuemart pořád vyskakuje. Nevíte proč? Správce jazyků - obsah .... zde se mi nedaří upravit to co by se mělo udělat... nějaká rada?

Zasílám i obrázek.

Díky moc
Přílohy:

20. dub 2015 17:53 #121525
Odpověď od Bong
Moderátor
Ta hláška vám to píše: přejděte do Správce jazyků: Jazyky obsahu a podívejte se na nastavení češtiny, mělo by být takové jako na obrázku. Případně zkuste češtinu otevřít, nastavit a znovu uložit. Pokud se vám ani potom nebude u prefix obrázku objevovat česká vlaječka zkontrolujte, zda existuje soubor media/mod_languages/images/cz.gif
V případě, že soubor vlaječky neexistuje máte špatně nainstalovanou Joomlu => opravit instalací posledního kompletního instalačního balíčku vaší verze Joomly, jako kteréhokoli jiného rozšíření.


I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Přílohy:
Poděkovali: Anna

20. dub 2015 17:58 #121526
Odpověď od Anna
Začátečník
Vyřešeno přeinstalováním celé šablony, uvidíme co to pak udělá. Čeština nebyla vůbec na výběr, pouze anglický jazyk. Kdyby něco...mohu se ozvat? Nechci s tím nikoho zbytečně zatěžovat.

Powered by Fórum