Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Kontaktní formulář

14. dub 2015 22:49 #121361
Odpověď od Cony
Moderátor
A nepoužíváte FireWall? Zkuste ho vypnout, třeba Vám to blokuje...

Ještě si můžete přenastavit Joomlu, v globální konfiguraci na použití nějakého SMTP serveru, pak se nemusíte zaobírat nastavováním XAMPP.
Poděkovali: Stanislav K.

15. dub 2015 15:38 #121373
Odpověď od Stanislav K.
Začátečník
Děkuji, pomocí SMTP mi to funguje. Zkusil jsem přidat plugin cont map, který mi poradil Bong, ale nějak mi nefunguje, když přidám do dalších informací ten text
Code:
{"cont_gmap": {"Name":"Eiffel Tower", "Desc":"Good place to look around","Coord":"48.858370,2.294481", "Zoom":"15"}}
, tak se mi pak kontakt vubec nezobrati, pouze prazdna bila stranka.

15. dub 2015 19:51 - 15. dub 2015 22:31 #121378
Odpověď od Bong
Moderátor
Dejte si k pluginu češtinu. Popis jak s pluginem pracovat je přeložen také. Nevím co tam vyvádíte, ale je psáno:

Pro zobrazení mapy u kontaktu v části 'Další informace' je třeba v nastavení kontaktu (Komponenty -> Kontakty) vložit řetězec:{"cont_gmap"} (vložte řetězec tak jak jej vidíte, včetně složených závorek). Všechny společné parametry map kontaktů nastavujete přímo zde v nastavení pluginu. Pro nastavení různých parametrů pro jednotlivé kontakty si přečtěte návod na záložce 'Popis'.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Stanislav K.

15. dub 2015 21:08 #121381
Odpověď od Stanislav K.
Začátečník
Děkuji, ten krátký kód jsem také zkoušel a nedařilo se, protože jsem neměl vyplněné všechny možnosti nastavení v pluginu. ´Myslel jsem, že tím delším kódem odliším více kontaktů, když nemají stejnou adresu, tak jsem tam zkusil dát ten delší kód. Jestli se tam ten delší kód nemá psát, tak nevím jak jinak rozlišit více kontaktů. Nicméně povedlo se mi rozchodit alespoň tu mapku s nastavením co jsem zadal do pluginu. Děkuji

15. dub 2015 22:34 #121386
Odpověď od Bong
Moderátor
No to ano. Pokud potřebujete odlišit více kontaktů je tu ta možnost zadat "louhý" řetězec.
Ale zřejmě jste v zápisu udělal nějakou chybu, nebo nebyl plugin povolen. Zkuste přímo ten příklad, zobrazí Eifelovu věž na mapě Googlu...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Stanislav K.

Powered by Fórum