Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Výpis článků přihlášeného autora

19. led 2015 00:16 #119706
Odpověď od Cony
Moderátor

ernst napsal: (pro případ, že by v joomle nebyl)

:) no on opravdu v Joomle není, jedná se o rozšíření, ne o základní funkci Joomly.

19. led 2015 08:08 #119707
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
to jsem si taky uvědomil pozdě, ale dost lidí si ho již třeba nainstalovalo dříve.

24. led 2015 16:17 #119775
Odpověď od Jiří Král
Začátečník
Tak jsem si nainstaloval User Article Manager (UAM)a přišel jsem při testování na zajímavou chybu, se kterou si nevím rady

Pokud má uživatel právo author, tak samozřejmě nemůže při psaní článku upravit datum a po napsání článku musí schválit a zveřejnit uživatel s vyšším oprávněním.

Když vytvořím nový článek pod tímto uživatelem, tak se článek vytvoří, vidím ho v UAM ve výpisu článků, ale má nastaven parametr "Zveřejnit od" na hodnotu "30. 11. -0001" , takže po uveřejnění není v dané kategorii vidět.... nevíte jak to opravit nebo čím to může být způsobeno?

24. led 2015 19:45 #119777
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
teď jsem si to zkusil a dává mi to zveřejni od i do - 0000-00-00 00:00:00, tedy stále.
Změnit odkdy zveřejnit se dá při editaci článku.
Jaký máte nastaveno časové pásmo v globálním nastavení?

24. led 2015 20:07 #119778
Odpověď od Jiří Král
Začátečník
Mám joomla 3.3.6, UAM poslední verzi z joomla extensions.

V mém případě, mám uživatele s právy author. Author ani editor nemůže zvěřejňovat články, takže v editaci článku možnosti pro nastavení datumů nemají. Tyto položky má až publisher. U authora také nemohu nastavit jestli se to má zobrazit jako hlavní článek, takže si díky UAM článek sice zveřejní, ale ne na hlavní stránce.
Časovou zonu mám nastavenou na Prague. Zkusil jsem teď vytvořit nový článek s právy publisher a je to furt stejná chyba.

Nějak to zlobí, UAM komponenta zatím nesplnila mé představy řešení požadovaného nastavení.

24. led 2015 21:29 #119779
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
zkoušel jsem to na stejné verzi.

Zkuste časové pásmo dát na London.

Jaká skupina má jaká práva si nastavujete sám ve správci článků - možnosti - oprávnění

Powered by Fórum