Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Virtuemart 3 stable pro Joomla 3

24. lis 2014 13:26 #119033
Odpověď od Cony
Moderátor
Nakonec jsem si zkusil kombinaci J3.3 a VM3 nainstalovat a musím říct, že co mne na první pohled zklamalo je, že VM se neustále drží svého designu administrace, který je dle mého dost nepřehledný a ne zcela funkční a hlavně do J3 příliš nezapadá.

Když to srovnám s čistým vzhledem administrace u připravovaného Phoca Cart, tak minimálně z tohoto hlediska Phoca u mně vyhrává na celé čáře :-)

25. lis 2014 17:39 #119052
Odpověď od Pavel Šťastný
Pokročilý uživatel
a možnost nahrát k produktu jedním krokem více obrázků stále chybí

25. lis 2014 18:18 #119053
Odpověď od Linelabcz
Admin

Cony napsal: Když to srovnám s čistým vzhledem administrace u připravovaného Phoca Cart, tak minimálně z tohoto hlediska Phoca u mně vyhrává na celé čáře :-)


Administrační rozhraní nové verze VirtueMart 3 není v backendu Joomla 3 uplně perfektní. Na vině bude i nekompatibilita s Booostrap frameworkem. Určitě bych ale nesrovnával VirtueMart 3 a nově přicházející Phoca Cart komponentu. VirtueMart je opravdu hodně robusní řešení, které nabízí velmi mnoho, pro někoho i zbytečných funkcí, zatím co Phoca Cart bude opravdu jednoduchý a rychlý eshop a to je dobře.

25. lis 2014 21:55 #119055
Odpověď od Cony
Moderátor
Což o to, o tom se nepřu. Ale VM nemá svou "robustnost" dotaženou, a to ani ve frontendu, ani v backendu. Pokud opravdu začnete využívat různé pokročilé funkce VM, narazíte vždy na určité (i když relativně drobné) nedodělky, které Vám ztrpčují život. Rozhraní administrace je jedním z nich.
Ono je to vždy o tom, zda vytvořit cosi s miliónem možností a nastavení (stejně ale nikdy nepokryjete vše co si kdo vymyslí), nebo radši svižný a stabilní dobře fungující základ rozšiřitelný např. pomocí pluginů. VM tak trochu kombinuje (myslím skoro až zbytečně) obě tyto cesty.

27. lis 2014 19:01 #119086
Odpověď od Linelabcz
Admin
Souhlasím. Mimochodem Phoca Cart Version 3.0.0 Beta1 released phoca.cz/news/830-phoca-cart-version-3-0-0-beta1-released . Tak jdu testovat :)

02. pro 2014 12:28 - 02. pro 2014 15:35 #119183
Odpověď od Linelabcz
Admin

Cony napsal: Nakonec jsem si zkusil kombinaci J3.3 a VM3 nainstalovat a musím říct, že co mne na první pohled zklamalo je, že VM se neustále drží svého designu administrace, který je dle mého dost nepřehledný a ne zcela funkční a hlavně do J3 příliš nezapadá.


Na základě tvého postu Cony, jsem se rozhodl vytvořit novou VirtueMart 3 admin template.





Více info zde: www.linelabox.com/joomla-modules/virtuem...late-adminlab-detail

Powered by Fórum