Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Virtuemart 3 stable pro Joomla 3

21. lis 2014 02:48 #118992
Odpověď od Cony
Moderátor
Tušíte proč VM 3 není nabízen v sekci download na stránkách virtuemart.net? Je to tedy opravdu již "stable" release, nebo stále jen release pro "dobrodruhy"?

21. lis 2014 12:26 #118995
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Cony... ono to ke stažení je na stránkách, akorát nevím, proč pořád tak spěchají. Však tam ani ACL není dodělané, spousta toho tam chybí.
VM 3 ještě zdaleka nepatří na ostrý eshop

Ano, podle propozic to vypadá, že mezi VM2 a VM3 je velký rozdíl ve prospěch nové verze, ale je to stejné jako s joomla. Milion aktualizací během měsíce. Asi mají málo testerů, tak to šoupli mezi lidi at to "testujou"

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

21. lis 2014 14:54 #118999
Odpověď od Cony
Moderátor
Aha, buď se to tam objevilo dnes, nebo jsem to obrovské modré tlačítko přehlíd :-))

A už jste to někdo zkoušel - spojení Joomla 3.3 a VM 3. ACL by mi zas až tak nevadilo, spíš jestli jsou funkční takovéty základní věci (ptám se hlavně po zkušenostech se začátky VM2).

24. lis 2014 12:02 #119032
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
akorát mě překvapuje (zatím) "doporučená" sestava J2.5 + VM3

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

Powered by Fórum