Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vyřešeno změna pozadí v yootheme nano3

07. říj 2014 21:09 #118368
Odpověď od Tomas
Začátečník

ernst napsal: to řešení co jsem psal udělá pozadí pod celým článkem i s jeho příslušenstvím (hlavička, ikony, patička atd.)

Jak by jste to chtěl dostat do článku?

a navíc doporučuji:

nainstalovat třeba extensions.joomla.org/extensions/access-...o2OiJha2VlYmEiO30%3D
a každou chvíli si práci zazálohovat.
nainstalovat virtuální server, třeba vertrigo.sourceforge.net/?lang=cz a tam si tu zálohu udělanou akeeba backupem obnovit a testovat tam.


Děkuji, vyzkouším. Stránky jsou jen testovací, takže záloh netřeba, ale v ostré verzi se podle Vaší rady zařídím. Ještě jednou děkuji

07. říj 2014 21:21 #118369
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Já se teď opravdu jen letmo koukl na tu šABLONU.

Zkuste před řádek 1224 napsat.
.uk.article {background-color:white;}

je to soubor theme.css v šabloně

ale nevím, zda jsem se trefil, budete si to muset vyladit a odzkoušet

07. říj 2014 21:40 #118370
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Az přijdu domu tak vám to řeknu jak to udělat, příze, ale napište správný název šablony, protože nano 3 je za 49 euro a ne zdarma. ;)

07. říj 2014 21:57 #118372
Odpověď od Tomas
Začátečník

Kopecek napsal: Az přijdu domu tak vám to řeknu jak to udělat, příze, ale napište správný název šablony, protože nano 3 je za 49 euro a ne zdarma. ;)


ano, omlouvám se za nedorozumění, nano3 bych chtěl, ale nekoupím si ji dokud si nebudu jistý, že mi splní to co si představuji. Master2 je v podstatě stejná, jen neumožňuje pokročilejší nastavení. Nechci se pouštět do diskuzí ohledně legálnosti šablon, jen mám ten názor, že bych si chtěl šablonu nejprve vyzkoušet a pokud mi bude vyhovovat, tak si ji rád zakoupím. Poplatky za šablony nejsou nijak vysoké, takže je jistě v pořádku, že autor dostane za svoji práci zaplaceno, jen se nemohu ztotožnit se s tím, že bych měl postupovat způsobem zakoupit šablonu, shledat ji nevyhovující, koupit další, shledat ji nevyhovující a tak stále dokola.

Vaší pomoci si samozřejmě vážím a budu rád, pokud mi poradíte.

07. říj 2014 22:01 - 07. říj 2014 22:02 #118373
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Tak jsem si to vyzkoušel, funguje to jak jsem psal. Jen jsem se překlepl.
Má tam být
.uk-article {background-color:red;}

místo red si dejte Vaši požadovanou barvu, asi white a jestli to chcete částečně průhledný tak třeba

.uk-article {background-color:red;opacity:0.8;}

zkuste to a dejte vědět

07. říj 2014 22:02 #118374
Odpověď od Tomas
Začátečník

ernst napsal: Já se teď opravdu jen letmo koukl na tu šABLONU.

Zkuste před řádek 1224 napsat.
.uk.article {background-color:white;}

je to soubor theme.css v šabloně

ale nevím, zda jsem se trefil, budete si to muset vyladit a odzkoušet


umístil jsem kód na příslušný řádek, ale bez účinku. Zkusím nad tím ještě pošpekulovat.

Powered by Fórum