Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

nemožnost přihlášení

13. zář 2014 01:02 #117808
Odpověď od Cony
Moderátor
Ve frontendu Vám přihlášení funguje? Nevypínal jste v administraci nějaké pluginy?

13. zář 2014 10:55 - 13. zář 2014 10:56 #117811
Odpověď od jiřík
Začátečník
ve frondendu přihlášení také nefunguje, také to jen problikne. pluginy jsem nevypínal.

po tom co se nahrály ty windows aktualizace, tak jsem měl v chromu (internetový prohlížeč) otevřených deset různých záložek s různými internetovými adresami, vypnul jsem chrome, zapnul jsem chrome a těchto deset různých záložek tam bylo. po tom co se nahrály aktualizace po zapnutí chrome toto tam již nebylo a v nastavení tam bylo, že se po vypnutí má zobrazovat jen výchozí stránka, takže jakoby se i nastavení chromu resetovalo. vím, že jste psal, že to nemá s tím nic společného, ale mě to přijde celkem podezřelé. navíc to nefunguje v obou joomlech.

13. zář 2014 11:33 - 13. zář 2014 12:28 #117815
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
Čo sa týka Vášho problému. Na inom PC ste to skúšal? Ak ide problém máte v PC a nie v joomla ako písal Cony, a neviem či tu sú borci na nastavenie Windows - ja teda nie.
Pri prvej inštalácii J 3.0.x sa mne stalo že v DB mal super user (ja) iné ID a nešlo prihlásiť. Po zmene v DB ,po porovnaní s inou DB, išlo OK ale potom sa to už nikdy neopakovalo a príčinu som nezistil.

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

13. zář 2014 12:38 #117819
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste se přihlásit z úplně jiného PC, ať vyloučíte chybu na serveru.
Použijte jiný prohlížeč (IE, FF, Chrome,...), smažte jejich cache (nejčastěji Ctrl + Shift + Del).

Také lze prohlížeče odinstalovat a znovu nainstalovat poslední verzi (občas je to vhodné). Pěkně zadrbávají některé PC také flash pluginy od Adobe. Odinstalujte, zkuste bez nich. Nainstalujte aktuální.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

13. zář 2014 16:40 - 13. zář 2014 16:41 #117831
Odpověď od jiřík
Začátečník
tak jsem našel doma nepoužívaný počítač, připojil k internetu a stejná chyba.

jaká tedy chyba na serveru by to mohla být?

13. zář 2014 23:22 #117837
Odpověď od Cony
Moderátor
Nejpravděpodobněji zakázaný plugin Authentication - Joomla. Zkontrolujte si v databázi, zda je povolen (tabulka extensions - najděte řádek s name plg_authentication_joomla, zda má nastaveno enabled i access na 1).

Powered by Fórum