Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

nemožnost přihlášení

12. zář 2014 18:43 - 12. zář 2014 18:47 #117796
nemožnost přihlášení od jiřík
Začátečník
zdravím, včera se mi automaticky aktualizovali windows 7 a po restartu se nemohu přihlásit do joomly 3.3.3., obrazovka jen problikne. vymazal jsem cookies a všechno a stejně jen přihlášení do administrace jen problikne a přihlašovací jméno a heslo zmizí. zkoušel jsem to ve třech internetových prohlížečích.

ty aktualizace byly většinou pro office 2010 a dvě byly security update pro microsoft .net framework.


prosím o radu či rady jak se do administrace přihlásit.

12. zář 2014 18:47 #117798
Odpověď od Cony
Moderátor
A to máte tu Joomlu na lokále, nebo někde na serveru? Pokud na lokále, zkontrolujte si XAMPP, nebo co používáte. Pokud na serveru, těžko aktualizace Vašeho počítače nabořila server, problémm bude jinde :)

12. zář 2014 18:49 #117799
Odpověď od jiřík
Začátečník
lokál jako na mém harddisku? mám to na webhostingu.

12. zář 2014 19:04 #117802
Odpověď od jiřík
Začátečník
mám ještě jednu joomlu na tom samém webhostingu a taky to nejde. ten stejný problém.

12. zář 2014 20:16 #117805
Odpověď od Cony
Moderátor
Upgradem počítače na jste určitě neovlivnil webhosting. Nevím co přesně myslíte tím "problikne", ale nemáte nějaký firewall? Nebo v prohlížečích nějaké rozšíření na blokování obsahu? Nemáte v Joomle blokování na přístup do administrace na IP adresu a nezměnila se Vám IP adresa? Jiné web stránky Vám fungují? FrontEnd Joomly funguje?

12. zář 2014 22:31 - 12. zář 2014 22:32 #117807
Odpověď od jiřík
Začátečník
ano, frontend funguje, IP adresu jsem do joomly na blokování nedával a v prohlížečích nic na blokování obsahu nemám. firewall mám normálně zapnutý v antiviráku a ve windowsu, to jsem měl ale i včera a předevčírem a rok zpátky. prostě jeden den to funguje a druhý ne. problikne znamená, že místo toho, aby jsem se po zadání loginu a hesla dostal do administrace, tak najede ta stejná přihlašovací stránka do administrace. login a heslo je správné, protože kdyby nebylo, tak to napíše, že login nebo heslo je špatné.

jiné web stránky (prestashop) jedou. tam se do administrace dostanu, nejedou jen joomly.

Powered by Fórum