Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

nemožnost přihlášení

14. zář 2014 17:21 - 14. zář 2014 17:22 #117842
Odpověď od jiřík
Začátečník
enabled i access jsou na 1.

pc jsem projel antivirákem a žádný vir, takže ani virem to není.

15. zář 2014 00:07 #117849
Odpověď od Cony
Moderátor
Každopádně to bude něco na serveru, když Vám to nefunguje ani z jiného počítače. Těžko hádat co. Zkuste si vzpomenout co posledního jste v administraci dělal, nebo upravoval.

15. zář 2014 00:25 #117850
Odpověď od Bong
Moderátor
Rada: obnovte stránky z poslední zálohy je asi zbytečné... Tuto asi nemáte, že? Nějakou komponentu pro zabezpečení (RsFirewall, Admin Tools,..) používáte? Na vašem hostingu nějaké změny neproběhly?

Zkuste:
1. vyčistit cache Joomly (smazat obsah složek administrator/cache/, cache/, tmp/)
2. zkontrolujte .htaccess (i případný v administraci), zda tam nemáte nějaká omezení
3. opravit všechny tabulky databáze (v phpMyadmin), vyprázdnit tabulku _session
4. zkontrolovat složky a soubory Joomly, zda nechybí, nejsou poškozené nebo změněné nebo jestli nějaké nepřibyly

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

15. zář 2014 08:11 #117855
Odpověď od jiřík
Začátečník
ano, také postupem času jsem zjistil, že to bude něco na serveru, tak jsem napsal poskytovateli webhostingu a po prosbě, zda by se na to někdo od nich podíval, mi nabídli, že se na to nad rámec podpory někdo od nich podívá, což jsem opravdu nečekal.

riskl jsem to a poslal jsem jim přístup do ftp a přihlašovací údaje do joomly a oni nebo on jen změnil něco v konfiguračním souboru joomly a už to jede. teď měním hesla do ftp, k databázi a do administrace joomly. dotaz co přesně změnil v konfiguračním souboru jsem mu odeslal, tak jestli to pošle, napíši to sem. já jsem v tom souboru nic před fungující verzi a po fungující verzi neměnil.

teď tu v administraci vidím nějaké nové uživatele, kteří "neexistují". jsou to jen roboti, kteří se automaticky registrují, tak ještě pořeším recaptchu nebo spíš něco podobného, protože písmenka z recaptchy jsou těžce luštitelná a česká slova ještě nemají.


moc vám všem děkuji za ochotu s jakou jste se do toho pustili a přeji vám hodně štěstí.

15. zář 2014 08:29 #117856
Odpověď od jiřík
Začátečník
ještě se mi neozval, ale porovnal jsem konfigurační soubor ze zálohy a z webhostingu a na tom z webhostingu nejsou vyplněny položky $cookie_domain a $cookie_path. dříve jsem tam měl adresy domén.

15. zář 2014 09:09 #117857
Odpověď od jiřík
Začátečník
ano, tak je to tak. ten borýšek od poskytovatele webhostingu vymazal položky z $cookie_domain a $cookie_path a upozornil mě na ty "záhadné" uživatelské účty. již mám recaptchu, tak snad se již nezaregistruje každý hacker robot či spamer, který "půjde okolo".

Powered by Fórum