Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Forum => "error" + mod-rewrite

06. zář 2014 15:04 #117716
Odpověď od Petr
Uživatel
Dobrý den,

měl jste pravdu. Pokoušel jsem se celý týden vyřešit onen problém. Nejprve jsem se naučil využívat komponentu Akeba Kickstart,díky niž jsem vytvořil funkční zálohu,kterou jsem i otestoval.Nakonec se mně to podařilo.Problém byl v tom,že v databázi se stále odkazovalo na starý web,tzv. například v tabulce: cookie domain atp.
V tuto chvíli již forum funguje,bohužel ne a ne to vyřešit až do konce. Přihlášení na Forum již funguje jak má,ale vznikl nový problém. Když se chci po přihlášení na Forum ,přihlásit ještě do Administrace Fora,projeví se naprosto totožná chyba,kterou jsme tu již řešili. Předpokládám,že chyba bude opět díky špatnému přesměrování,respektive zřejmě opět nějaká tabulka se odkazuje na starý web,jiný důvod si nedokáži představit. Na druhou stranu,veškeré tabulky,ve kterých bylo nutné provést změnu byly phpBB_config a jfusion,zde jsem vše řádně opravil a vše by mělo jít,bohužel přihlášení do administrace zatím nelze,

můžu se zeptat,v jaké konkrétní tabulce by mohl být problém? Kterou tabulku je nutné přepsat,aby se odkazovalo na aktuální databázi a já se tak mohl hladce dostat do Administrace? Případně jaké parametry jsou nutné upravit,aby fungovalo přihlášení ?

Powered by Fórum