Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Aktualizace J2.5 na J3.3

27. čvn 2014 16:36 #116782
Odpověď od Cony
Moderátor
Tedy Cache na straně serveru. Některé hostingy mají v defaultu zaplu xCache, ale umožňují jí vypnout. Na jednom serveru mne v jiném systému zničehonic začlo zlobit něco, co už roky v pořádku fungovalo a mohla za to právě xCache, Kouknul bych do administrace hostingu, jestli tam něco takového není, a nedá se to vypnout...

27. čvn 2014 17:52 - 27. čvn 2014 17:54 #116784
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Neni, to uz mam zjisteny. Jeden z hostingu je Wedos a ten nic podobny v nastaveni nema nebo jsem to neobjevil. Dalsi mam Hostingsolutions a tam nic takovy nikdy nebylo. Proste tomu neverim, musi to byt neco s Joomlou, kdyz 2.5 na stejnym hostingu jede bez problemu a 3.3 ne. Myslel jsem, ze to bude delat i nekomu dalsimu, ale nikde jsem nic neobjevil. Proto si porad myslim, ze to bude Joomla nebo asi nejaky rozsireni. To vypada logictej, nez hosting, protoze jak jsem psal. Na stejnym hostingu je 2.5 v pohode.

Powered by Fórum