Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Správa uživatelů - komponenta

14. kvě 2014 12:19 - 14. kvě 2014 22:01 #116079
Odpověď od Bong
Moderátor
Bart tady před nedávnem zmiňoval komponentu ACL Manager , mají i demo na vyzkoušení. Sice jsem pro ni spáchal i češtinu , ale neměl jsem čas ji otestovat (to měli udělat jiní). Můžete tedy vyzkoušet oboje. Myslím, že je to to co hledáte.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

14. kvě 2014 20:37 #116098
Odpověď od xcom2
Uživatel
2 Bong: Tak to je přesně, ale přesně ono. Dělá to totiž nejen to jednoduché klik, klik u vybrané úrovně vs vše ostatní, ale dle dema a dokumentace to vypadá, že to umí i ten bug co jsem nevyřešil. (komponenta, která nemá oprávnění). Pokud by měl někdo full vyvrattě/potvrttě mi to prosím....

Díky, mrknu kolik za to chtějí, protože jediná nevýhoda tedy je, že to není free.
Za češtinu se klaním, to je taky obrovský plus. :-))

14. kvě 2014 21:50 - 14. kvě 2014 21:58 #116099
Odpověď od Bong
Moderátor
Já jsem tuhle oblast moc nestudoval (na to máme Barta), ale koukám, že tam je i free záležitost Access Manager . Ten by mohl umět podobné věci....

Jen ten překlad do češtiny je příšernost. Ale to bude (podle počtu překladů) záležitost autorů rozšíření. Takovouhle prasečinu přes Google Translator by snad nikdo z této země nevytvořil :-)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum