Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Více jazyků v jednom webu

14. úno 2014 14:31 - 14. úno 2014 14:33 #114481
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel

Weisgerber napsal: Díky za odkaz, a jízlivost by bylo dobré dát stranou a nerozšiřovat ji. Pokud Vás to obtěžuje, nemusíte na můj dotaz odpovídat :). Snaha by byla, ale musim pracovat a nemam bohužel čas, něco 4 hodiny študovat, než něco najdu. Google jsem samozřejmě zkoušel a skočil mi tento portál, ale s irelevantní odpovědí, tak jsem sem napsal. Myslim, že tento portál vznikl pro pomoc uživatelům Joomly, tak ji využívám. Pokud jde o doporučení googlovat, tak to by tento portál nemusel ani existovat, protože si nakonec všechno můžeme vygooglit.

Ale díky alespoň za nějakou reakci.

Vite, ono jednoduse tady lze napsat "poradte". Proc by jsme to neudelali a neporadili, ale opravdu nechtejte, aby jsme specialne pro vas sepisovali nejake navody. Jak napsal Bong "i my pracujeme". Kdyby byl vas dotaz obecny nebo jste chtel nejakou upravu, opravu, atd. dostal byste relevantni odpoved, ktera by vam nejspise pomohla, ale to co chcete vy neni na jednoduche vysvetleni. Prave proto me osobne by napadlo jako prvni hledat na google, protoze s takrka 100 proc. jistotou je jasne, ze to tam bude Az jako posledni moznost bych volil psani o pomoc nekde na foru. Neberte muj predchozi prispevek jako jizlivost, proste v prvni rade by jste si mel pomoci sam vyhledanim si reseni. Ze na studovani nemate cas je pak jiz vec druha. Nicmene navod jste dostal.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

05. bře 2014 12:48 #114843
Odpověď od Jan Weisgerber
Začátečník
Díky za info, ale opět tedy reakce, samozřejmě pro učivo si čas najít musím, ale nemusím googlovat, pro rady si myslim, právě slouží tento portál, a pokud to někoho obtěžuje, nemusí odpovídat a může si ušetřit komentáře! Toť vše. Ještě jednou díky, ta odkazy.

Jan Weisgerber
Realizace na internetu
GSM: 774 373 709

05. bře 2014 12:55 #114844
Odpověď od Jan Weisgerber
Začátečník
Ok, vysvětlivky v pohodě.

Jan Weisgerber
Realizace na internetu
GSM: 774 373 709

06. bře 2014 00:00 #114852
Odpověď od Cony
Moderátor
Ono zkuste si ale také někdy na tomto portálu také nějaké rady poskytovat. Brzy poznáte že neustále dokola opakovat stejné rady je poměrně únavné. Ke všemu ještě lidem, kteří mají v podpise uvedeno "realizace na internetu", tedy pravděpodobně na těchto radách (a času ostatních) zdarma staví svůj byznys.

Powered by Fórum