Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Po update na Joomla 3.2 nefungují javascripty

28. lis 2013 13:36 #112973
Ahoj,
tak opět po delší době potřebuji radu zkušenějších.

Aktualizoval jsem před pár dny Joomlu na nejnovější verzi 3.2. . Bohužel po této aktualizaci mi přestal fungovat javascript. Jedná se o stránky masaze.substance.cz/ .

Je tam na hlavní stránce tlačítko "Rezervace masáže", které zobrazovalo po kliknutí lightboxovým stylem kontaktní formulář. Po aktualizaci, ale přestalo fungovat a když se podívám přes FireBug do zdrojů stránky najdu najednou ve scriptech chybu, která tam před tím nebyla a zdá se mi jako nesmysl... :unsure:



Přijde mi to, že je problém v nějakém souboru aktualizované joomly, ale její vnitřní soubory zas tak dobře neznám. :-(

Nějaké nápady jak toto řešit?

28. lis 2013 14:43 #112976
Odpověď od Bong
Moderátor
Aktualizoval jak a z čeho? Nějaké starší verze? Pokud jste neaktualizoval i všechna rozšíření (komponenty, moduly, pluginy,...) a tato rozšíření nejsou pro J3.2, nemusí vám spousta věcí fungovat.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

28. lis 2013 14:45 - 28. lis 2013 14:45 #112977
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
A z jaké verze jste aktualizoval? Máte všechny použité rozšíření kompatibilní s verzí 3.2.0?
(jsem zase pomalý ...)

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

28. lis 2013 14:58 #112978
Odpověď od Ondřej Kolich
Uživatel
Děkuji za rychlou reakci. Nemohu si pomoct, ale vždy mě to příjemně překvapí. :-)

Aktualizoval jsem z verze Joomla 3.1. Nejdřív jsem to zkoušel automaticky, ale nastali potíže při instalaci. Nakonec se mi však podařilo aktualizaci udělat korektně ze souboru.

Co se týká ostatních aktualizací, tak ano, jsou aktuální, ale používám pouze JCE a K2. Onen formulář je jen jednoduchá funkcionalita šablony, kterou jsem naprogramoval, není to modul. Vypadá to hlavně, že je nějaký problém v souboru tabs-state.js, který ale neznám. Asi je to součást Joomly... :(

28. lis 2013 15:39 #112980
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Vypadá to spíše na šablonu, protože ta si tahá starý script jquery.min.js (1.6.2) a vlastní Joomla si natahuje novější verzi (1.10.2). Tam by mohl být konflikt.
Je šablona určena pro tuto verzi Joomla? Pokud lze v administraci šablony vypnout natažení java scriptů, tak to vypněte.

:: bývalý člen Joomlaportalu ::
Poděkovali: Ondřej Kolich

30. lis 2013 13:56 #113013
Odpověď od Ondřej Kolich
Uživatel
Tak jsem vypnul natahování javascriptu, ale pouze se změnila chyba. Ale pořád to hlásí hlouposti. Ale i tak díky za upozornění. Sám bych si nevšiml. :)


Powered by Fórum