Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Allowed memory size error i po odinstalaci modulů

15. říj 2013 08:52 #111797
Odpověď od racekracek
Uživatel
Pokud se problém znovu objeví, údaje na webhostingu znovu zkontroluji pro porovnání. Děkuji i za tip ohledně ladění, informace v zápatí by měly stačit, paměťově je zatím vše OK. V případě dalších problémů se pokusím s poskytovatelem dohodnout např. na zprovoznění xdebug.

31. říj 2013 19:07 #112213
Odpověď od racekracek
Uživatel
Konečně si mi podařilo nalézt řešení, popisuji jej níže, neboť bych rád pomohl těm, kteří budou v budoucnu řešit něco podobného.

Po šesti dnech stránky opět přestaly fungovat. Ještě jednou jsem prohlédl tabulky v databázi a zkoušel ruční odmazání těch největších. Ostranil jsem pozůstatky rozšíření Artio Joomsef - tabulky s prefixem sefxxx, což žádný výsledek nepřineslo a poté tabulku s názvem nz0di_jvcounter_logs. Zde se ukládaly logy z počítadla přístupů JVCounter, bohužel záznamy se nemažou a tabulka stále narůstá až do současných 113 040 záznamů. Tuto jsem promazal a rozšíření odinstaloval, po více, než týdnu používání se problém již neobjevuje a konečně mohu místo neustálé obnovy ze zálohy tvořit nový obsah. Provoz stránek se též citelně zrychlil.

Takže problém naštěstí není ve STS verzi, jsem rád, že mohu zůstat na současné 3.1, ze které bude aktualizace na 3.5 určitě jednodušší, než z kterékoli nižší.

Luděk Šťastný
Poděkovali: karel

Powered by Fórum