Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

WIKI

11. zář 2006 10:45 #11349
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Add překladatelé... Přihlásilo se větší množství lidí, než jsme čekali, tak se s tím snažíme vypořádat. Ale tenhle týden se všem ozveme a začneme to organizovat.

Měl bych na Vás s tímhle související dotaz a prosbu o radu... Jistě všichni znáte sourceforge a joomlaforge. Rád bych zprovoznil něco na ten způsob pro správu našich překladů a lokalizací. Znáte něco free s podporou cvs nebo SVN nad PHP a mysql? Jediné co jsem zatím našel je savane...

Add vývoj webu... Ano práce ve více zprávcích - tak 3-5ti lidech by značně zefektivnila práci našeho webu.

Add wiki... Když se najde někdo, kdo se bude o ni starat, nasadíme ji.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

11. zář 2006 11:28 #11359
Odpověď od David Zirhut
Admin
Add sf, jf:
nevim, jestli to dobre chapu, ale jedna se o to, jestli nekdo nema nastroj (hw, sw), kde by mohl bezet svn server?
je nejaky duvod nepouzit primo joomlaforge? ja myslim, ze sluzby toho serveru jsou dostacujici.

Ale taky jsem to treba nepochopil

MokrOus

11. zář 2006 11:45 #11364
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No možnost využívat JF nebo SF tu samozřejmě je, ale přijdou mi dost pomalé, krom tovo, některé věci bych viděl do finálního otestování jako neveřejné.

Ale prostě ze zvědavosti jsem zde na fóru položil snad první dotaz za sebe:-) a Chtěl bych poradit.;)

Hledám prostě i jiné možnosti. HW není problém, SVN je již nasazené a CVS je pak otázkou pár minut.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

11. zář 2006 12:02 #11367
Odpověď od Svatopluk Vít
Moderátor
Ad dokumentace a spol.

S příchodem verze 1.5 se u vývojářů počítá s kompletním webem s nápovědou. Jinými slovy - budeme potřebovat spíše překladatele.

Jaksi jsme zapomněli na jednu zásadní věc - čekáme na verzi 1.5, teprve v té chvíli vzniká oficiální podpora české komunity a zároveň dostaneme všemožnou podporu ze strany vývojového týmu v podobě manuálů apod. něco už je k vidění zde .
Asi nemá cenu vymýšlet něco nového, stačí to přeložit. Je to asi pohodlnější práce, než to vytvářet od píky.
Má smysl něco začít vytvářet pro verzi 1.0.x? I když termín pro 1.5 nění znám, přece jenom si myslím, že je to bližší než dokončení návodu pro starou verzi.

Jedna z hlav české komunity redakčního systému Joomla! a první překladatel uživatelského rozhraní k ní.

Powered by Fórum