Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

WIKI

02. čvn 2006 13:56 #8207
WIKI od Pavel 1 TU
Uživatel
co takhle sem nainstalovat WIKI
Joomlu jsem už nainstaloval asi 20 lidem, někteří si neumějí ani doinstalovat Template, nebi jej jen přepnout :-)
teď mám dokonce případ, že nezvládá ani psaní příspěvků, hrůza !!!
Já sám jsem pokořil pár problémů a mnoho z Vás jistě taky, mohlo by se to schromažďovat ve WIKI.

Co na to ostatní ?

02. čvn 2006 14:03 #8209
Odpověď od HonzaG
Moderátor
To tu bohužel už bylo. Společně s mnoha plány jiných optimistů skončila Wiki v propadlišti dějin:-(

HonzaG

Ale připravujeme FAQ..

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

02. čvn 2006 14:30 #8212
Odpověď od Pavel 1 TU
Uživatel
1) omlouvam se za 2x vlozeny prispevek, asi se kouslo pojitko na Inet, a nejak se to nenacitalo a nenacitalo, tak jsem dal reload :-D

k WIKI, jedine ve WIKI jde editovat doslova manual na instalaci a manualy k jednotlivym "doplnkum"

ale asi jsem precenil mnozstvi ochotnych uzivatelu Joomly.

Ja presel na Joomlu z PHPRS, nevim jestli to byla chyba, ale Joomla mi zatim vyhovuje, az na drobne problemky.
Jsem sice casove OUT, ale rad sem tam pomohu s cimkoliv (jen ne preklady) :-)

08. zář 2006 15:57 #11276
Odpověď od jarab77
Uživatel

To tu bohužel už bylo. Společně s mnoha plány jiných optimistů skončila Wiki v propadlišti dějin


myslím, že se nedá až tak říct, že tu byla wiki, jestli si dobře pamatuji, byl tu pomocí nějakého wiki modulu pokus napsat manual k mambo do pevně stanovených kapitol ...
ale wiki je o něčem jiném tam by se nemělo omezovat na stanovené kapitoly nebo tak ... ale úplně libovolně popisovat libovolné klíčové slova a psát tématické texty s možností libovolné editace od kohokoliv dalšího

myslím že wiki k jommla.cz by se klidně šikla, ale navrhoval bych použít skutečnou wiki (doporučuji MediaWiki) a ne nějaký modul pro mambo ... tak je to podle mě běžná praxe u jiných projektů

jinak co se týče návodů taky, tak pro projítí struktury těchto stránek mě vůbec nenapadá kde je mám hledat nebo kam je psát, myslím, že by tu měla být třeba sekce Návody kam by se návody shromažďovali ve formě článků, pokud jsou v diskuzi tak to je podle mě dosti pracné na dohledání ... klidně tam může vznikout, ale až se na základě připomínkových příspěvků dolatí tak ho prostě přesunout do samostatného článku

taky si myslím, že tu chybí, taky již probíraná databáze či seznam možných rozšíření pro joomlu, aby se člověk mohl hezky v českém jazyce zorientovat co se dá použít, opět bych zde dal volné doplňování uživatelama a stačilo by prostě jen stanovit co je nutné vyplnit (název, popis na pár vět co to umí, odkaz na homepage a tak)

Příspěvek editován: jarab77, v: 10/09/2006 17:50

08. zář 2006 19:54 #11281
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Ahoj, díky za názor, některé z Tvých připomínek mám již na papíře sepsané jako základní kameny pro novou verzi joomlaportálu. Takže prosím trošku trpělivosti..
Add databáze rozšíření, wiki, návody formou článků atd... Nechceš si vzít něco pod patronát?

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

11. zář 2006 10:35 #11348
Odpověď od David Zirhut
Admin
Ja se rad neceho takoveho zucastnim. Podle mne wiki je dobra vec, a to by urcite byla oblast, kde se rad zapojim.
Pokud jsou nejaka dalsi temata, kde si neco vzit pod patronat, tak bych se treba zapojil taky.
Ale uz jsem psal, ze bych se zapojil do testovani noveho prekladu a zatim nic, takze ta organizacni cast (zalozeni novych spravcu, prideleni prav, rozdeleni ukolu) asi bude dost narocna a naprosto to chapu.

MokrOus

Powered by Fórum