Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Sekce "Ke stažení"

04. úno 2010 14:28 #55302
Odpověď od Karri
Návštěvník
Vidím, že mě HonzaG s textem o kousek předběhl, tak jen doplním, že na mém Twiteru jsem skutečně 1.2 oznámil, že soubory byly vráceny na můj web, nicméně z test webu jsem je skutečně smazal až 2.2, poté co doběhla měsíční lhůta od dokončení - měly jste na to měsíc, pánové a pokud jste nalezli nějaké problémy, neráčili jste mne o nich, k vaší škodě, informovat.

04. úno 2010 14:36 #55303
Odpověď od Linelabcz
Admin
Prosímtě běž brečet jinam, sekce "Ke stažení" není pro adminy, ale pro uživatele Joomla. A jestli Honza z nějakého duvodu něco nestihl udělat i kdyby to trvalo dva měsíce, nebyl nejmenší duvod to všechno smazat. O tom že si měl přístupy na portál ani nemluvím.

04. úno 2010 14:43 #55306
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No jak jsem psal už do mailu i sem na portál, vývoj situace mně mrzí a beru to jako svoji chybu, ale ani Ty jsi se neozval s otázkou co se děje a jestli někde není problém ...

To není výmluva jen konstatování. Každopádně nemá smysl se zde jakkoliv osočovat a hádat. Výsledek to stejně nezmění.

Nyní je situace jiná a nabídka platí dál. Pokud máš chuť Ty nebo někdo jiný, můžeme do toho jít. Teď už bych download sekci budoval rovnou na ostrém webu a jako komponentu použil JDownload.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

04. úno 2010 14:47 #55307
Odpověď od Linelabcz
Admin
O Fenrsiovu pomoc nestojím, po čase by si to mohl rozmyslet a zase všechno smazat.

Powered by Fórum