Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomla! vs. Drupal

21. dub 2009 20:51 #45041
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No bohužel ne každému to je jasné jako Tobě, proto to tu Sváťa píše. Zkušenosti a histori fóra mluví za vše.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

21. dub 2009 21:38 #45042
Odpověď od Svatopluk Vít
Moderátor
Bart napsal:

A to jsi mířil na mě s tím, že si nejsem schopen přečíst návod na domovské stránce a pochopit jej, že se nemám pouštět do testování? Teď nevím fakt komu to bylo mířeno.


Ne, s tvou osobou to nemá nic společného, jen si prostě pamatuju ty dotazy na funkčnost beta a RC verzí u 1.5. Někdy to někteří nevydrželi a vylívali si srdíčko, jak je Joomla! hrozná...
Taky se objevily pokusy o to, abychom poskytovali podporu na nehotové verze včetně češtiny atd. Testovat prostě nemůže jen tak někdo. Osobně si myslím, že podobný návod je zbytečný. Ten kdo je vhodným testerem to zvládne, ostatním tato Joomla do ruky nepatří.

Jedna z hlav české komunity redakčního systému Joomla! a první překladatel uživatelského rozhraní k ní.

21. dub 2009 22:12 #45045
Odpověď od H13
Admin
1.6 nepřináší revoluci jako přinesla 1.5. Jsou tam plánovany nové funkce, které však nejsou zcela hotové... takže ani podle mě není co testovat. S testováním bych počkal na Beta verzi, možná i na RC.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

21. dub 2009 22:21 #45047
Odpověď od Bart
Moderátor
Přesně tak, zkusil jsem verzi 1.6 svn a jak říkáš zatím se tam asi toho testovat moc nedá v této verzi, jsou tam přidané nějaké funkce co v 1.5 nejsou, ale funkce zatím nejsou třeba ani vytvořené, pouze třeba položka. Skoukl jsem si co a jak a budu čekat na stable :-).

25. říj 2009 20:13 #51204
Odpověď od ptth
Uživatel
Nějak jsem se nedočetl hlavní výhody drupalu. Jen se mi stránky založené na drupalu zdají být rychlejší...jen pocit?

25. říj 2009 20:35 #51207
Odpověď od Bart
Moderátor
No nevím jestli pocit..., ale musíš spíše porovnávat čisté instalace jak Joomly tak Drupalu, je to objektivnější.

Powered by Fórum