Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Admini = ignoranti a machři?

06. úno 2008 18:48 #28693
Odpověď od Bujan
Uživatel
honzag napsal:

Aktuálně hledáme:
redaktory (stačí vlastně jen znalost jazyků)
1-2 grafiky na tvorbu ilustrací ke článkům a podobně
lidi s vlastním nápadem, který na joomlaportále dostane prostor k realizaci

A samozřejmě všechny čtenáře, kteří napíší návrh, jak co na portále vylepšit (struktura Fóra, struktura download sekce a podobně)

Předem díky

HonzaG

Můžu pomoct leda tak s testováním či možná napsaním i nějakého článku, občas zkouším nové komponenty co vidím na různých portálech a s forem bych klidně taky vypomohl... velice rád pomůžu tomuto TÝMU co pro nás dělá, opravdu mnoho moc práce. A lidi co tu dělají výkřiky do tmy jsou mi víte kde...;)

Příspěvek editován: vydraX, v: 06/02/2008 18:50

"Myslíš,že Ježíš byl Hipík? To tedy byl! Měl dlouhé vlasy a nepracoval" (RedDwarf - Démoni a andělé)

06. úno 2008 20:12 #28699
Odpověď od Nataša Řezníčková
Pokročilý uživatel
Tady znovu posílám smazané !!!!!!!

Je to zkopírováno, nevím, co udělají značky - v jaké formě se to sem dostane .....
Takže:



Víte, byla jsem ráda, že jsem objevila diskusi k Joomle, kde bych mohla získat nějaké informace. Jak to tady tak pročítám již týden, tak se mi to ale zdá velmi podivné. Není běžná diskuse. Diskusi většinou někdo zřídí proto, aby se ostatní mohli k něčemu vyjádřit nebo se na cokoliv zeptat. Tady mám tedy ale jiný pocit. A právě tento příspěvek ho přesně potvrdil. Je to tu totiž depresivně vyznívající boj začátečníků s moderarátory diskusí o tom, že začátečník je idiot, který by tu měl být jedině proto, aby pochopil, že všichni dělají zadarmo nekonečné hodiny pro Joomlu.

Prosím, aby mne omluvili všichni, kteří tu ochotně a hlavně věcně a přátelským tónem odpovídají komukoliv. Těm moje následující ironie nepatří !!!!

Takže jsem pochopila:
Začátečníku nelez sem, jestli jsi to nepoznal, tato diskuse je jen pro ty, co již všechno o Jommle znají a všemu rozumí a nebo jsou tu jedině proto, aby hodiny hledali v příspěvcích, které musí všechny nejprve otevřít a projít, aby poznali co všechno v příspěvku bude řečeno. Nevyznáš se v těch mnoha příspěvcích? Nevadí, hledej a hledej, ale hlavně se tu neptej- my děláme zadarmo. Vůbec nečekej, že by se tu mohli najít i tací, kteří ti rádi odpoví, i když se ptáš možná naivně a neznale. Raději tě rovnou odradime a sprdneme tě, jinak tu budeš zdržovat ty zasvěcené, co mluví pro tebe cizí řečí.
Začátečníku - ty seš tak málo inteligentní, žes na první pohled nepoznal a nevíš, že slovo diskuse znamená:
a) otázky a odpovědi jedině na odborné úrovni
b) otázky jen v případě, že něco za to nabídneš, takže se neptej, když naoplátku nepošleš například překlad něčeho jiného(děláme zadarmo)
c)je to diskuse jen pro anglicky mluvící. Neptej se na nic, když neumíš angličtinu. Jomla stejně není pro tebe, protože ty seš takovej idiot, že neporozumíš ani té přeložené češtině. A že tu hledáš právě věci, které jsou v češtině, aby ses mohl s Jomlou seznámit? To máš blbý, odkážeme tě stejně na stránky v angličtině a starej se, a když ti to není nic platné, protože jim nerozumíš, tak alespoň vidíš, že idiot seš. Protože kdo neumí anglický = neumí vůbec nic, je méněcenný, s ním se tu nebavíme. Sice víme, že stačila jen věta "toto není do češtiny přeloženo" , my toho máme moc, děláme zadarmo, tak se nebudeme zdržovat holými větami a jednoznačnými věcnými odpověďmi a raději ti několikrát dlouhosáhle napíšeme, co všechno je blbě, kde máš zkusit hledat - protože nás baví tě odkázat někam, kde tomu vůbec nebudeš rozumět.

Jakto, že začátečníku nevíš, jak přesně položené otázky tu máš mít? Nejdřív si tedy pořádně Jommlu nastuduj sám od sebe, protože jinak se budeš ptát blbě. A nás obyčejné a jednoduché dotazy rozčilují!!!!
Ty se tu neptáš proto, aby ses dozvěděl něco více o Jommle, protože to nemáš kde jinde zjistit, ty seš tu proto, abys rozšířil tento web a "něco mu přinesl" - překládej, kresli, sestavuj, rozšiřuj, pak teprve se smíš ptát nebo diskutovat.
Joomla sice má možnost rozdělit diskusi na odbornou a pro začátečníky a tu odbornou těm začátečníkům nezpřístupnit, ale to bys měl moc lehké. Je lepší tě opravit, pokárat tě, někam odkázat a několikrát ti napsat to samé. Protože máš být tak inteligentní že na první pohled máš poznat z těchto stránek, komu jsou určeny - tobě tedy ne.
Ty se tu fakt neptej, protože stejně se na to před tebou již někdo ptal, hledej tedy, a hledej a hledej a hledej.
Sice bychom ti mohli holou větou uspokojivě odpovědět i když tu podobný dotaz již byl, ale nás baví napsat delší větu nebo několik vět, kde ti vlastně dlouhosáhle vysvětlíme, kde všude máš možnost ještě hledat kromě této diskuse. My to děláme zadarmo, nás to baví.
Začátečníku, my tu jsme pro sebe a ne pro tebe. Chceš-li vědět, co je Jommla a jaké jsou v ní možnosti, tak si dej inzerát, že hledáš někoho, kdo tě do toho zasvětí za poplatek. Sem nelez, tady děláme zadarmo (což znamená za protihodnotu například v podobě jiného překladu) a budeš tu stejně "za vola".

Ale zase jsem tu získala jednu úplně novou vědomost:

A to, že někteří lidé se již narodili nejen se základními znalostmi Joomly.
Těm tedy závidím, já jsem Joomlu objevila až teď a fakt se mi docela líbí, takže chci prostě nějak začít .....


Bojííííím ......


:kiss:

Příspěvek editován: honzag, v: 06/02/2008 21:12

06. úno 2008 20:32 #28704
Odpověď od Svatopluk Vít
Moderátor
Bohužel se vám povedlo smazat váš krásný příspěvek. (Já ho s dovolením zase doplnil - HonzaG)

A proto už není na co reagovat. Ze všeho nejvíce mám ten dojem, že jste se přišla na náš portál pouze hádat a osočovat. Nemá to s diskuzí už nic společného.

Můžu k tomu příspěvku říct jediné - pokud máte dojem, že se k vám chováme nepřátelsky, je tu jedno celkem dobré řešení. Nepoužívejte Joomlu. Oddychnete si vy (protože se nebudete s námi ignoranty zahazovat) a my také. To že jí budete či nebudete používat mne v podstatě vůbec nezajímá, nijak se to u mne neprojeví. Já z toho opravdu nic nemám. A když si to řeknou všichni uživatelé zde, zanemná to, že už portál nemusíme provozovat. Byla poptávka a už není.

Náš portál je čistě fanouškovská záležitost a vámi vypichovaný fakt, že to děláme zadarmo, zní, jako by to byla jakási urážka. Tím, že říkáme děláme to zadarmo také nepřímo říkáme, že nikomu nic nedlužíme a je pouze na nás, zda vám odpovíme nebo ne. Odpovědi si takto nemůžete vynutit, není jak.

Když se třeba hned zítra rozhodneme, že portál zrušíme, co s námi provedete? Uživatelé si mohou maximálně zanadávat, ale život jde dál. Já vytvářet tento portál nemusím, je to opravdu jen moje dobrá vůle, že jsem se o své znalosti podělil. A v tom to je.

Příspěvek editován: svatas, v: 06/02/2008 20:35

Příspěvek editován: honzag, v: 06/02/2008 20:42

Jedna z hlav české komunity redakčního systému Joomla! a první překladatel uživatelského rozhraní k ní.

06. úno 2008 20:40 #28708
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Ach to uražené ego a ještě k tomu ženské. Pokud se Ti nelíbí přístup druhých, proč se jim snažíš podobat a píšeš takové příspěvky? Ukaž, že jsi lepší a diskutuj k tématu.
Před časem jsme si zavedli vnitřní pravidlo, že nebudeme reagovat na příspěvky, když nechceme, nebo když nám vadí. Prosím držme se toho a Vy tazatelé prosím respektujte, že na svoji otázku nemusíte dostat odpověď.

Problém s nesrozumitelností portálu vidím v několika věcech:
1. Začátečník hledá nesnadno odpovědi, i když už existují - měl by vzniknout nějaký základní průvodce pro zorientování
2. Chybí základně rozčlenění článků a dalších informačních zdrojů
3. Chybí témata a hlavně náplň pro pokročilé
4. Chybí větší péče administrátorů, kteří by zatrhli třeba nic neříkající diskuze

5. A odskok je schválně - chybí trocha pokory a slušnosti ze stran těch, kteří informace chtějí a převládá únava a otrávenost těch, co informace mají.

Povznesme se ned napadání, kdo je víc arogantní a kdo je hloupější, protože obraz o sobě vytváříme právě tím, jak se chováme a portál je takový, jaký ho tvoříme.
Začíná to vhodně položeným dotazem a končí vhodnou odpovědí.

Sváťa úvodním příspěvkem chtěl upozornit na to, že nic není zadarmo a vše neco stojí a také to, že nic nevzniká automaticky a nikdo na nic nemá nárok.

Pochopil, kdo chtěl pochopit.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

06. úno 2008 20:46 #28709
Odpověď od HonzaG
Moderátor
A opět jsme se dostali od budování a vylepšování portálu k nějakému handrkování.

Z předešlých odpovědí máme tedy kontakty na pár lidí schopných psát články. Našel by se ještě nějaký grafik?

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

06. úno 2008 20:53 #28711
Odpověď od Slash
Uživatel
No tak tohle je nazor teda,

Muzu vam rict ze si delsi dobu dopisuju s Xarlienem, parkrat jsem resil nejake veci s Honzou G. a nemuzu si ztezovat ze by byli arogantni nebo neco podobneho. Naopak vzdy mi vysli hodne vstric. Je fakt ze jsou asi ze vsech tech otazek utahani, ja to znam, kolik je kolem takoveho tematickeho serveru prace. Uz par let delam www.harley.cz a to zdaleka neni tak rozvinuta komunita jako zde. Tem dvema a jejich strankam vdecim ze moje weby chodi tak jak chodi.

Chapu ze odpovidat stale na to same a lamovske dotazy je pruda. Uznavam ze i ja se stale nekdy ptam jak totalni debil, kdyz nemam svuj den. A to se je snazim setrit. Problem je v tom ze adminu je malo a nas je horda.

Proto mam takovy navrh pro adminy. Co kdyby jte si udelali do fora pro uzivatele s pravy Administrator a Superadministrator tlacitka ktera budou skryvat preddefinovane odpovedi Typu "Hledej ve foru" "Precti si pravidla atp.... Vsichni by o tom byli informovani a proste by jste misto psani stale stejne odpovedi zmackli prislusne tlacitko a odpoved by byla pro vsechny stejna a nikdo by nemohl mit pocit, ze je napadan..... S vasimi zkusenostmi by to nemel byt velky zahul to vymyslet ne? Na prvni pohled to muze vypadat jako banalita, ale kdyz si spocitate kolik casu vam to usetri.......

Powered by Fórum