Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Jak to je?

21. led 2008 23:59 #27888
Jak to je? od dagos
Uživatel
Tak nějak procházím net a narazil jsem na stránky www.easysoftware.cz ,kde nabízejí komplexní redační systém, jak jsem zjistil z jejich demo ukázek v administraci je JOOMLA. Za nehoráznou sumu od 13 990 Kč. Je to vůbec možné?

22. led 2008 00:21 #27891
Odpověď od Linelabcz
Admin
Proč by nebylo? Myslíte si, že je snadné vytvořit novou šablonu, grafiku/kodování, instalaci systému, zabezpečení, rozšíření, lokalizace? I když šablony jsou komerční.
V ceně bude předpokládám servis, pravidelný update, online podpora.

Jen ty příklady řešení, by mohli uvést své vlastní. Tohle mě trošku naštvalo. Konkrétně Gameplay.cz

22. led 2008 13:39 #27908
Odpověď od Olja Bajko
Uživatel
Napsal jsem adminovi a ten mi přislíbil že z preferencí náhled webu www.gameplay.cz odstraní.

22. led 2008 14:53 #27910
Odpověď od Gyd
Uživatel
Mne to neprijde jako hrozna cena, umet vic, venuju se tomu taky takovym zpusobem.

22. led 2008 20:41 #27926
Odpověď od Karel Neugebauer - itx.cz
Nováček
Mě to přijde levný. Vždycky mě překvapí jak se někdo diví nad cenama, ale sám asi oficiálně (tzn.daně a spol) neživí rodinu s dvěma dětma a manželkou na mateřské. Myslíte si, že dělají 10 Joomla instalací měsíčně ? Nemůžete přece předpokládat, že člověk bude bydlet sám v garsonce a jezdit trabantem jen proto, aby mohl dělat věci, které se vám zdají být cenově přijatelné. Je to i o trhu.
Zkuste se podívat za kolik se nabízejí jiné CMS systémy (a to i mnohem méně funkční)

Pořádné nastudovámí celé Joomly, API, systému šablon, css, xhtml atd. taky není na měsíc.

Příspěvek editován: XarlieN, v: 22/01/2008 20:51

itx.cz - komplexní služby v IT ... hostime.cz - webhosting nejen s podporou Joomla

22. led 2008 21:30 #27931
Odpověď od Stenly
Uživatel
Také se přidám. Cena me vubec neurazi.. pokud to je navic asi OSVC, tak to s tim musi poradne hejbnout, aby straveny cas se zakaznikem a jeho vrtochy se vubec za tuto cenu vyplatil. Si predstav situaci, kdy se nasmlouva cena za komplet a pak furt se neco ladi, predelava a doplnuje a ceka se az si zakaznik nalije clanky a soubory a furt navstevy a tahne se to x mesicu.. takova zakazka je za trest.

Netlač vodu, teče sama.

Powered by Fórum