Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Spustili jsme novou podobu webu Joomlaportal.cz.

21. lis 2018 12:42 #137935
Odpověď od Petra Procházková
Uživatel
za to jsem se taky přimlouvala, nepotřebuju na to separé menu, jen aby to posílalo notifikaci jako u příspěvků na fóru
podle mě by to zvládlo toto:

extensions.joomla.org/extensions/extensi...mment-notify-for-k2/

ovšem to vyžaduje členství za 29 dolaru na 6 měs
bez toho asi umím žít

21. lis 2018 12:44 #137936
Odpověď od Petra Procházková
Uživatel
ach jo ty tvoje výzvy... pak musíš trávit tolik času na rybách, abys to zprocesoval :D

21. lis 2018 12:44 - 21. lis 2018 12:45 #137937
Odpověď od Linelabcz
Admin
Funkce doprogramujeme, není potřeba žádných rozšíření.
Poděkovali: Petra Procházková

21. lis 2018 13:12 #137939
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Je fakt, že do k2 se dá doprogramovat ledasco i díky jeho šablonám :)

21. lis 2018 13:18 #137941
Odpověď od Cony
Moderátor
Mně to pořád přijde jako zbytečné rozdělování. K článku opravdu může vzniknout zajímavá diskuse, a u článku mi přijde že tak nějak zapadne. Co zkusit přiohnout ten Kunena Discuss, a mít pod článkem odkaz do fóra, popř. zobrazené příspěvky, ale diskusi nechat na fóru? Do diskuse pak může kdokoliv vlézt přes článek nebo přes fórum, jak bude chtít, a ve fóru se nejnovější příspěvky neztratí.

Můžu se na to zkusit podívat, když bude zájem...

21. lis 2018 14:02 #137944
Odpověď od Bart
Moderátor

Cony napsal: Mně to pořád přijde jako zbytečné rozdělování. K článku opravdu může vzniknout zajímavá diskuse, a u článku mi přijde že tak nějak zapadne. Co zkusit přiohnout ten Kunena Discuss, a mít pod článkem odkaz do fóra, popř. zobrazené příspěvky, ale diskusi nechat na fóru? Do diskuse pak může kdokoliv vlézt přes článek nebo přes fórum, jak bude chtít, a ve fóru se nejnovější příspěvky neztratí.

Můžu se na to zkusit podívat, když bude zájem...

Tento koncept se mi líbil na předešlé generaci portálu. Souhlasím s názorem Conyho.
Přijde mi to i praktické.

Chápu, že každému se ale líbí něco jiného.

Powered by Fórum