Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Dublované zobrazení záznamů

15. říj 2012 15:08 #98767
Ptám se jako začátečník,
mám Joomlu 2.5.7 na lokále a potřeboval jsem import dat,
do tabulky content jsem nacpal data přes SQL.
Záznam v tabulce je pouze jeden, přesto se mi zopbrazují data dublovaně - to je jeden záznam dvakrát :( - šablonou to není, zkoušel jsem default i jiné.
Čím toje?
Je to nějaký přepínač, či nelze takto data importovat - jsou tam nějaké vazby mezi další tabulkou?
Díky za odpověď.

15. říj 2012 16:44 #98772
Odpověď od Cony
Moderátor
Co to znamená zobrazují se data dublovaně, kde (forntend vs. backend) a jaká data? A jste si jist že by neměly být dublované (např. modul vs. komponenta, introtext vs. fulltext apod...)?
Importovat samozřejmě do SQL můžete, proč by jste nemohl, ale pokud víte co děláte! Je tam např. FK na tabulku assets, tu jste řešil? Možná pro Vás bude jednoduší sáhnout po nějakém Export / Import řešení...

15. říj 2012 22:26 #98801
Odpověď od bobo
Uživatel
...v administraci článků se zobrazují záznamy správně, ale v uživatelském rozhraní vždy jeden záznam dvakrát za sebou a jen u těch importovanných dat. U vzorových a vložených ručně je to OK. Import jsem provedl jednoduchým SQL příkazem:
INSERT INTO`content` (`title`,`fulltext`) SELECT `nadpis`,`text` FROM `clanky`
tak snad nejsem úplně tupé hovado.

15. říj 2012 22:44 #98802
Odpověď od Cony
Moderátor
Nebuďte chytlavý :-)
Je opravdu zobrazen celý článek dvakrát, nebo jen jeho text, a opět kde? Tzn. v jakém menu (frontpage vs. blog kategorie, vs. detail článku apod...)
Nemáte třeba text zdvojený v introtext, nebo fulltext, nebo nemáte článek uveden dvakrát v tabulce frontpage? Nepomíchal jste se s ID starých článků? Důvodů může být dost, ale jak sím píšete ručně zadané články Vám to nedělají, chyba bude teda přeci jen v importu...

15. říj 2012 23:00 - 15. říj 2012 23:01 #98804
Odpověď od Bong
Moderátor
Možná střílím vedle, ale nenaimportoval jste články třeba dvakrát a následně ty dublované nesmazal v administraci? V databázi jsou uvedeny také vždy jen jednou? Odkaz na stránky by nebyl?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

15. říj 2012 23:04 #98805
Odpověď od bobo
Uživatel
chytlavý nejsem, jen jsem z toho jelen :woohoo: ID jsem nepomíchal, to se generuje,
dvakrát se to objevuje v seznamu kategorií,....

Powered by Fórum