Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nastavení SEO - hezké URL - nefunguje

29. dub 2012 13:35 #93047
Odpověď od CLS
Uživatel

cls napsal: Zdravim,

Error stranka je 500 External, ta se objevuje pri zakomentovani RewriteBase / a nastaveni v administraci na URL pratelske k vyhledavacum na ANO a Pouzit prepis URL na ANO.
Kdyz odkomentuji RewriteBase /, tak se stranky zobrazuji, ale ty adresy :-(

Prvni stranky hostuji v CR na Blueboard Hosting. Tady ty nove ale hostuju u 1&1 ( order.1and1.co.uk/ ).

Nastavenim prvnich stranek jsem si pomahal, ale nepomohlo to.

Jestli odkaz pomuze, tak prikladam: www.myparcelservices.co.uk/

Dekuji!


Pokracovani .....

Ty potize to dela pri zapnuti nainstalovane sablony "JustBusiness-FTJ - vychozi" a pouze pri kliknuti na klikatelny napis clanku. Ale pouze u teto sablony. Kdyz prepnu na sablonu, ktera byla nainstalovana s Joomla!, adresy se zobrazuji v pohode. Mozna nejake nastaveni sablony?
Chyba je mezi klavesnici a kreslem, jsem si jist :-) Nekde neco nevidim, nebo delam spatne, ale uz nevim. Mozna vymenit sablonu... ale to je posledni, co bych chtel udelat. No pokud nebude jine cesty, ....

Dekuji!

TRANSTO CLS - www.transtocls.com - Přeposílaní zásilek z UK
FIRMA V UK - www.firmavuk.com - Můj život, postřehy a podnikání nejen za "malou louží" – Velká Británie

29. dub 2012 15:17 #93058
Odpověď od Bong
Moderátor
Pokud se chyba vyskytuje pouze s dotyčnou šablonou, hledejte chybu tam. Google, fóra, autor,... nebo vyměnit za jinou.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

29. dub 2012 15:49 - 29. dub 2012 15:50 #93063
Odpověď od Ľuboš Kamenický
Uživatel
Ja som svoj problém už vyriešil, stačilo vrátiť .htaccess do základného formátu z inštalácie a všetko beží ako má. :)

ARCHSTYL architekti - www.archstyl.com
Slovensko - moravská hasičská liga (SMHL) - www.smhl.eu

29. dub 2012 17:35 #93068
Odpověď od CLS
Uživatel
Dekuji :-)
Jeste jinak. Da se udelat to, aby kdyz je klikatelny nadpis clanku, se v adrese nezobrazovala kategorie a ID clanku? www.domena.co.uk/9-uncategorised/24-nazev-clanku , ale pouze www.domena.co.uk/nazev-clanku
Cim vic se v tom hrabu, tim min me to mysli - bohuzel.

Dekuji za trpelivost.

TRANSTO CLS - www.transtocls.com - Přeposílaní zásilek z UK
FIRMA V UK - www.firmavuk.com - Můj život, postřehy a podnikání nejen za "malou louží" – Velká Británie

29. dub 2012 17:41 #93069
Odpověď od Bong
Moderátor
Použijte nějakou komponentu pro vytváření SEF URL. Pak to bude podle vašich představ.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

29. dub 2012 19:30 #93071
Odpověď od CLS
Uživatel
Dekuji. Nad tim jsem premyslel taky, ale branil jsem se tomu. Myslel jsem, ze to pujde jen v Globalnim nastaveni. Nicmene nainstaloval jsem AceSEF a vypada to, ze vse je v poradku. Ale naskocil mi nad clanky napis "Clanky" a nevim, jak se toho zbavit. Nemate nejaky napad prosim?

Viz: www.myparcelservices.co.uk/preprava-zasilek-door-to-door

Jeste jednou dekuji za trpelivost.

TRANSTO CLS - www.transtocls.com - Přeposílaní zásilek z UK
FIRMA V UK - www.firmavuk.com - Můj život, postřehy a podnikání nejen za "malou louží" – Velká Británie

Powered by Fórum