Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

stránka obsahuje smyčku přesměrování

16. bře 2012 15:07 #91269
stránka obsahuje smyčku přesměrování od Jarmila Prokopová
Uživatel
Jdu s prosíkem - od včerejška se nemohu připojit na stránky - tj. vidět je. Stále se mi zobrazuje tato hláška:

Tato stránka obsahuje smyčku přesměrování
Webová stránka na adrese amaja.cz/index.php// provedla příliš mnoho přesměrování. Chcete-li tento problém vyřešit, zkuste vymazat soubory cookie pro tento web nebo povolit soubory cookie třetích stran. Pokud problém přetrvává, pravděpodobně se jedná o chybu konfigurace serveru a nikoli o problém ve vašem počítači.
Zde je pár návrhů:
Znovu načíst tuto stránku později.
Další informace o tomto problému.
Chyba 310(net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): Proběhlo příliš mnoho přesměrování.

Prosím o radu. Websitemaster zatím mlčí. :(

Děkuju moc

16. bře 2012 15:19 #91270
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Vaše stránke normálně otevřu.

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

16. bře 2012 15:26 #91272
Odpověď od Jarmila Prokopová
Uživatel
Ano, kdokoli jiný než já je otevře. Já se dostanu sice do administrace stránek, ale nevidím je . tedy se mi těžko upravují když je nevidím.

Také se mi najednou nedaří přes ftp nahrát pdf soubory ... tak nevím čím to ...

16. bře 2012 15:46 #91278
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste vymazat ve svém PC cache prohlížeče, nebo třeba použít jiný prohlížeč.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

16. bře 2012 17:16 #91281
Odpověď od Jarmila Prokopová
Uživatel
To jsem udělala, na druhém NB také a na domácím serveru, odkud se na net ani nepřipojuji, jsem se zkusili na stránku podívat, a stejný výsledek.
Všechny tři stroje používají jiné prohlížeče.

Stránku stavím přímo na netu, včera jsme opravdu mohli mít plnou doč.paměť z neustálých náhledů, dnes už ale nevím, čím by to mohlo být.

17. bře 2012 02:04 #91286
Odpověď od Tomáš Rous
Začátečník
funkční stránka je jen na adrese amaja.cz/index.php/en - v tom bych hledal ten problém, přesměrování z index.php na index.php/en

zkuste se zaměřit na to, co tu stránku přesměrovává - to může být htaccess nebo joomfish ...

Powered by Fórum