Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

JCE prestal fungovat, maze obsah

08. bře 2012 12:23 #91029
Odpověď od Bong
Moderátor
No zobrazená verze Joomly je záležitostí modulu, který máte v administraci. Správce modulů: Moduly - Správce - Verze Joomly. V něm si můžete i nastavit, jak a kde se verze bude zobrazovat.

Přes FTP, ani další nástroje Joomlu aktualizovat nemusíte. Využívejte automatických aktualizací, pokud na vašem hostingu fungují, je to nejlepší řešení.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

08. bře 2012 12:29 #91031
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Tak tam je to sakra zajimavy. Ten modul je tam 2x, ale jiny dokonce 3x a jedna se o modul Multilanguage status. Muzu je smazat? Ted se trosku bojim do neceho sahnout.

Pres FTP to nedelam, to jen kdysi, nez jsem objevil, ze Admin Tools to dela pohodlnejc, ale teprve poprve jsem se setkal s tim, ze dela problemy.

08. bře 2012 12:34 #91033
Odpověď od Bong
Moderátor
Samozřejmě, že můžete, jsou to jen kopie modulu. Nechte si tam od každého jeden a ostatní smažte.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

08. bře 2012 12:40 #91034
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
No jen je divny, ze to takto dela, asi to dela prave Admin tools. Uz jsem je smazal. Dik.

No jen se modlim, aby to nezacalo delat i na jinym webu, protoze tam nemam zalohu...

Powered by Fórum